on korvannut tämän tuotteen
MDC1607CTämä on yksi jarrulevy. Jos aiot vaihtaa koko akselin levyt, pitää sinun ostaa kaksi tuotetta.
| Jarrulevyn paksuus | 22 | mm |
| Korkeus | 43.9 | mm |
| Sisäläpimitta | 125.4 | mm |
| Ulkoläpimitta | 260 | mm |
| Vähimmäispaksuus | 19.8 | mm |
| keskittämisläpimitta | 61 | mm |
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu, ulko |
| Reikäympyrä-Ø | 100 mm |
| Reikäkuvio/-määrä | 04/06 |
| Pyöränpultin reiän halkaisija | 13.5 mm |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyörännapaa |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman pyöränlaakeria |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyöränkiinnityspultteja |
| Pakkauspituus | 27.8 cm |
| Pakkausleveys | 27.8 cm |
| Pakkauskorkeus | 10.5 cm |
| Paino | 5.6 kg |
| Käyttönumerot | 98200 1192, 98200 1192 0 1 |
| Weight | 6.515 Kg |
| Customs Code | 870830 |
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
Fit Vehicles
Alternatives
€27,69
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€31,20
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€28,59
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€41,93
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€30,43
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€30,68
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€41,30
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€34,69
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€25,24
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€31,05
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€59,36
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€24,17
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€41,26
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€39,80
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€30,77
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€27,00
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€29,44
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€61,12
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€24,75
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€26,18
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€34,17
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€42,95
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€25,56
Lähetys 2 business days
€28,98
Lähetys 2 business days
€23,68
Lähetys 2 business days