on korvannut tämän tuotteen
MDC1502CTämä on yksi jarrulevy. Jos aiot vaihtaa koko akselin levyt, pitää sinun ostaa kaksi tuotetta.
| Jarrulevyn paksuus | 21 | mm |
| Korkeus | 51.3 | mm |
| Sisäläpimitta | 141 | mm |
| Ulkoläpimitta | 277 | mm |
| Vähimmäispaksuus | 18 | mm |
| keskittämisläpimitta | 66.1 | mm |
| Jarrulevytyyppi | tuuletettu sisältä |
| Reikäympyrä-Ø | 114.3 mm |
| Reikäkuvio/-määrä | 05/07 |
| Pyöränpultin reiän halkaisija | 12.6 mm |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyörännapaa |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman pyöränlaakeria |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyöränkiinnityspultteja |
| Pakkauspituus | 30.8 cm |
| Pakkausleveys | 30.8 cm |
| Pakkauskorkeus | 12.7 cm |
| Paino | 6 kg |
| Käyttönumerot | 98200 1157, 98200 1157 0 1 |
| Weight | 6.44 Kg |
| Customs Code | 870830 |
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
Fit Vehicles
Alternatives
€35,06
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€47,78
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€33,73
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€36,60
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€28,38
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€35,79
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€30,70
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€40,52
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€31,88
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€32,71
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€32,14
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€37,46
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€31,60
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€37,49
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€39,12
Lähetys 2 business days
€105,37
Lähetys 2 business days
€36,18
Lähetys 2 business days
€51,89
Lähetys 4 business days
DELPHI ® BG3702
Jarrulevy
on korvannut tämän tuotteen
BG3702C€35,11
Lähetys 28 business days
€27,92
Lähetys 28 business days
TEXTAR ® 92115700
Jarrulevy
on korvannut tämän tuotteen
92115703€32,45
Lähetys 28 business days
€25,06
Lähetys 28 business days
€105,03
Lähetys 28 business days
€35,19
Lähetys 28 business days
€39,44
Lähetys 28 business days
€40,15
Lähetys 28 business days
€15,79
Lähetys 28 business days
€32,50
Lähetys 28 business days
€33,96
Lähetys 28 business days
€26,42
Lähetys 28 business days
€57,30
Lähetys 28 business days
€89,85
Lähetys 28 business days
€31,91
Lähetys 28 business days
€27,97
Lähetys 28 business days