Tämä on yksi jarrulevy. Jos aiot vaihtaa koko akselin levyt, pitää sinun ostaa kaksi tuotetta.
| Jarrulevyn paksuus | 9 | mm |
| Korkeus | 36.8 | mm |
| Sisäläpimitta | 131 | mm |
| Ulkoläpimitta | 266 | mm |
| Vähimmäispaksuus | 8 | mm |
| keskittämisläpimitta | 55 | mm |
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Reikäympyrä-Ø | 100 mm |
| Reikäkuvio/-määrä | 04/06 |
| Pyöränpultin reiän halkaisija | 14.5 mm |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyörännapaa |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman pyöränlaakeria |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyöränkiinnityspultteja |
| Pakkauspituus | 27.8 cm |
| Pakkausleveys | 27.8 cm |
| Pakkauskorkeus | 10.5 cm |
| Paino | 3.5 kg |
| Käyttönumerot | 98200 1692, 98200 1692 0 1 |
| Weight | 4.049 Kg |
| Customs Code | 870830 |
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
Fit Vehicles
Alternatives
€20,52
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€27,32
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€37,70
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€25,51
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€21,20
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€28,43
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€19,23
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€18,29
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€17,66
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€23,22
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€27,72
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€31,58
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€26,30
Lähetys 2 business days
€31,12
Lähetys 4 business days
€15,62
Lähetys 28 business days
€19,49
Lähetys 28 business days
€66,13
Lähetys 28 business days
€69,90
Lähetys 28 business days
€20,19
Lähetys 28 business days
€27,70
Lähetys 28 business days
€11,95
Lähetys 28 business days
€25,02
Lähetys 28 business days