Tämä on yksi jarrulevy. Jos aiot vaihtaa koko akselin levyt, pitää sinun ostaa kaksi tuotetta.
| Jarrulevyn paksuus | 7 | mm |
| Korkeus | 39.5 | mm |
| Sisäläpimitta | 140 | mm |
| Ulkoläpimitta | 234 | mm |
| Vähimmäispaksuus | 6 | mm |
| keskittämisläpimitta | 68 | mm |
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Reikäympyrä-Ø | 100 mm |
| Reikäkuvio/-määrä | 04/06 |
| Pyöränpultin reiän halkaisija | 13 mm |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyörännapaa |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman pyöränlaakeria |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyöränkiinnityspultteja |
| Pakkauspituus | 24.8 cm |
| Pakkausleveys | 24.8 cm |
| Pakkauskorkeus | 10.5 cm |
| Paino | 2.3 kg |
| Käyttönumerot | 98200 0800, 98200 0800 0 1 |
| Weight | 2.452 Kg |
| Customs Code | 870830 |
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
Fit Vehicles
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 100NX (B13) 1.6 | 1990-03 - 1994-10 | 66 | 90 | 1597 | |
| 100NX (B13) 1.6 SR | 1993-09 - 1994-10 | 75 | 102 | 1597 |
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ALMERA I Hatchback (N15) 1.4 | 1995-09 - 2000-03 | 64 | 87 | 1392 | |
| ALMERA I Hatchback (N15) 1.4 S, GX, LX | 1995-09 - 2000-03 | 55 | 75 | 1392 | |
| ALMERA I Hatchback (N15) 1.6 | 1995-09 - 2000-03 | 73 | 99 | 1597 | |
| ALMERA I Hatchback (N15) 1.6 SR, SLX | 1995-09 - 2000-03 | 66 | 90 | 1597 | |
| ALMERA I Hatchback (N15) 2.0 D | 1995-11 - 2000-03 | 55 | 75 | 1974 | |
| ALMERA I (N15) 1.4 | 1995-09 - 2000-07 | 64 | 87 | 1392 | |
| ALMERA I (N15) 1.4 GX,LX | 1995-09 - 2000-07 | 55 | 75 | 1392 | |
| ALMERA I (N15) 1.6 | 1995-09 - 2000-07 | 73 | 99 | 1597 | |
| ALMERA I (N15) 1.6 SLX | 1995-09 - 2000-07 | 66 | 90 | 1597 | |
| ALMERA I (N15) 2.0 D | 1995-11 - 2000-07 | 55 | 75 | 1974 | |
| ALMERA I (N15) 1.6 | 1995-07 - 2000-03 | 75 | 1597 |
Alternatives
€18,26
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€13,86
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€20,38
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€12,96
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€18,80
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€15,57
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€23,64
Lähetys 2 business days
€22,50
Lähetys 4 business days
€10,76
Lähetys 28 business days
€14,51
Lähetys 28 business days
€24,37
Lähetys 28 business days
€12,85
Lähetys 28 business days
€21,44
Lähetys 28 business days
€10,78
Lähetys 28 business days
€18,08
Lähetys 28 business days
€14,97
Lähetys 28 business days
€11,65
Lähetys 28 business days
€15,34
Lähetys 28 business days
€14,80
Lähetys 28 business days
€19,25
Lähetys 28 business days
€13,69
Lähetys 28 business days
€14,82
Lähetys 28 business days
€20,67
Lähetys 28 business days