Taka-akseli
Mitat ja koko
| keskittämisläpimitta | 55 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Asennuspuoli | Taka-akseli |
| Jarrurummun halkaisija, ulkopuoli | 235 mm |
| Jarrurummun halkaisija, sisäpuoli | 200 mm |
| Jarrurummun korkeus sisä | 55 mm |
| Reikäympyrä-Ø | 100 mm |
| Reikien määrä | 5 |
| jarrurummun maks.sisäs.mitta | 201 mm |
| Jarrurummun korkeus yht. | 66 mm |
Shipping Details
| Weight | 4.039 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€27.42
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
TOYOTA
Cross-Reference Numbers
APEC
DRM9106
ATE
24.0220-0022.1
480083
BLUE PRINT
BOSCH
BREMBO
DELPHI
HELLA
HERTH+BUSS JAKOPARTS
JAPANPARTS
MEYLE
NIPPARTS
NK
OPTIMAL
TEXTAR
TOYOTA
42431-20190
TRISCAN
8120 13208
TRW
sbs
Fit Vehicles
TOYOTA
28 vehicles
CALDINA
1997 - 2002
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CALDINA StW (_T21_) 2.0 (ST210G_, ST210G) | 1997-08 - 2002-09 | 103 | 1998 | ||
| CALDINA StW (_T21_) 2.0 4WD (ST215G_, ST215G) | 1997-08 - 2002-09 | 99 | 1998 |
CARINA
1992 - 1997
Alternatives
€35,28
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€28,06
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€31,95
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€28,07
Lähetys 28 business days
€29,28
Lähetys 28 business days
€53,26
Lähetys 28 business days
€16,64
Lähetys 28 business days
€50,05
Lähetys 28 business days