Mitat ja koko
| Korkeus | 78 | mm |
| Ulkoläpimitta | 93 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Suodatintyyppi | Ruuvattava suodatin |
| EU-tuoteturvallisuusasetus | IEC 60417-6183 mekaaninen asiantuntemus tarpeen GPSR |
| Suositellun erikoistyökalun tuotenumero | LS 9 |
| Kierremitta | 13/16-16 UN |
| Avauspaine ohitusventtiili | 1.0 bar |
| Tiivisterenkaan sisäläpimitta | 62 mm |
| Tiivisterenkaan ulkoläpimitta | 71 mm |
Shipping Details
| Weight | 0.41 Kg |
| Customs Code | 842123 |
| Country of Origin | Germany |
€6.70
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
HONDA
LAND ROVER
ROVER
Cross-Reference Numbers
ACDelco
FX20018
X 4074 E
ALCO FILTER
AMC Filter
FOF-10262
HO-826
ASAS
SP 1446
ASHIKA
AVS AUTOPARTS
Z606
BLUE PRINT
BOSCH
0 451 103 341
P3341
CHAMPION
COMLINE
EOF077
COOPERS
Z 1302
CoopersFiaam
FT5455
DELPHI
FX20018
EUROREPAR
1682287980
E149231
FIL FILTER
ZP 566 B
FILMAR
SO8529
FILTRON
FRAM
GUD FILTERS
Z 277
HENGST FILTER
HIFI FILTER
SO 11033
HONDA
15400-PDD-E00
15400-PDD-EOO
JAPANPARTS
FO-L07
JFO-L07
LAND ROVER
ERR 5542
MAHLE
MEAT & DORIA
MECAFILTER
ELH 4325
MISFAT
Z606
Z614
MOTAQUIP
VFL 408
VFL 439
MOTRIO
8671014035
MULLER FILTER
FO192
P.B.R.
BC-1310
PURFLUX
PUROLATOR
L 18275
QUINTON HAZELL
QFL0209
ROVER
ERR 5542
LRF 000010
SCT - MANNOL
SM 182
SF FILTER
SP 4619
SOFIMA
TECNECO FILTERS
OL 101
TECNOCAR
R101
UFI
UNIPART
GFE 392
VALEO
WIX FILTERS
WL7212
WL7259
Fit Vehicles
HONDA
3 vehicles
ACCORD
1996 - 2002
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ACCORD V (CE, CF_, CD) 2.0 TDi (CF1) | 1996-04 - 1998-10 | 77 | 105 | 1994 | |
| ACCORD VI (CK, CG, CH, CF, CL) 2.0 Turbo DI (CH2) | 1999-02 - 2002-12 | 77 | 105 | 1994 | |
| ACCORD VI Hatchback (CH, CL) 2.0 TDi (CH8) | 1999-12 - 2000-10 | 77 | 105 | 1994 |
LAND ROVER
2 vehicles
FREELANDER
1998 - 2006
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| FREELANDER I (L314) 2.0 DI 4x4 | 1998-02 - 2000-11 | 72 | 98 | 1994 | |
| FREELANDER I Soft Top (L314) 2.0 DI 4x4 | 1998-02 - 2006-10 | 72 | 98 | 1994 |
MG
6 vehicles
ZR
2001 - 2005
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ZR 2.0 TD | 2001-06 - 2005-04 | 74 | 100 | 1994 | |
| ZR 2.0 TD | 2002-12 - 2005-04 | 83 | 113 | 1994 |
ZS
2004 - 2005
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ZS 2.0 TD | 2004-01 - 2005-04 | 83 | 113 | 1994 | |
| ZS 2.0 TD | 2004-01 - 2005-04 | 74 | 101 | 1994 | |
| ZS Hatchback 2.0 TD | 2004-01 - 2005-10 | 74 | 101 | 1994 | |
| ZS Hatchback 2.0 TD | 2004-01 - 2005-10 | 83 | 113 | 1994 |
ROVER
7 vehicles
25
1999 - 2005
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 25 I Viistoperä (RF) 2.0 iDT | 2002-01 - 2004-12 | 83 | 113 | 1994 | |
| 25 I Viistoperä (RF) 2.0 iDT | 1999-10 - 2005-05 | 74 | 101 | 1994 |
45
2000 - 2005
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 45 I Viistoperä (RT) 2.0 iDT | 2004-01 - 2005-05 | 83 | 113 | 1994 | |
| 45 I Viistoperä (RT) 2.0 iDT | 2000-02 - 2005-05 | 74 | 101 | 1994 | |
| 45 I Sedan (RT) 2.0 iDT | 2004-01 - 2005-05 | 83 | 113 | 1994 | |
| 45 I Sedan (RT) 2.0 iDT | 2000-02 - 2005-05 | 74 | 101 | 1994 |
STREETWISE
2003 - 2005
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| STREETWISE Viistoperä 2.0 TD | 2003-08 - 2005-05 | 74 | 101 | 1994 |
Alternatives
€5,15
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€6,89
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€10,25
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€5,07
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€6,41
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€5,61
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€3,73
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€5,84
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€7,94
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€14,32
Lähetys 28 business days