Article to be discontinued
Mitat ja koko
| Korkeus | 52.3 | mm |
| Leveys | 171 | mm |
| Pituus | 242.0 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Suodatintyyppi | Suodatinpanos |
| Materiaali tiiviste | vaahtomuovi / kova vaahtomuovi |
| Pakkauspituus | 17.5 cm |
| Nettopaino | 182 g |
| Pakkauskorkeus | 25.50 cm |
| Pakkausleveys | 6.00 cm |
| Käyttönumerot | 70596420 |
Shipping Details
| Weight | 0.28 Kg |
| Weight Volumetric | 0.7 Kg |
| Customs Code | 842131 |
| Country of Origin | Romania |
No longer available
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
CHEVROLET
DAEWOO
GENERAL MOTORS
GMC
Cross-Reference Numbers
AMC Filter
DA760
ASHIKA
BALDWIN
PA10039
BLUE PRINT
ADG022117
ADG22117
BOSCH
CHAMP
AF5209
CHAMPION
CHEVROLET
CLEAN FILTERS
MA3246
COMLINE
EAF816
CoopersFiaam
PA7788
DAEWOO
96950990
FEBI BILSTEIN
FILTRON
FRAM
CA11222
GENERAL MOTORS
96950990
GMC
96950990
HENGST FILTER
HERTH+BUSS JAKOPARTS
JAPANPARTS
JAPKO
MAGNETI MARELLI
154705964210
359002310360
MANN-FILTER
C24028
C24028/1
MECAFILTER
ELP9470
MEYLE
MFILTER
MAP60353
MOTAQUIP
LVFA1519
NIPPARTS
PURFLUX
SCT - MANNOL
SB2297
TECNOCAR
A2503
UFI
WIX FILTERS
Fit Vehicles
CHEVROLET
17 vehicles
AVEO
2011 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| AVEO Viistoperä (T300) 1.2 | 2011-03 - ... | 63 | 86 | 1229 | |
| AVEO Viistoperä (T300) 1.3 D | 2011-07 - 2015-12 | 55 | 75 | 1248 | |
| AVEO Viistoperä (T300) 1.3 D | 2011-07 - 2015-12 | 70 | 95 | 1248 | |
| AVEO Viistoperä (T300) 1.4 | 2011-03 - ... | 74 | 101 | 1398 | |
| AVEO Viistoperä (T300) 1.6 | 2011-03 - ... | 85 | 116 | 1598 | |
| AVEO Sedan (T300) 1.2 | 2011-03 - ... | 51 | 69 | 1229 | |
| AVEO Sedan (T300) 1.2 LPG | 2012-11 - 2015-12 | 63 | 86 | 1229 | |
| AVEO Sedan (T300) 1.2 | 2011-03 - ... | 63 | 86 | 1229 | |
| AVEO Sedan (T300) 1.3 D | 2011-07 - 2015-12 | 55 | 75 | 1248 | |
| AVEO Sedan (T300) 1.3 D | 2011-07 - 2015-12 | 70 | 95 | 1248 | |
| AVEO Sedan (T300) 1.4 | 2011-07 - ... | 74 | 100 | 1398 | |
| AVEO Sedan (T300) 1.6 | 2011-03 - ... | 85 | 116 | 1598 | |
| AVEO Viistoperä (T300) 1.2 | 2011-03 - ... | 51 | 69 | 1229 | |
| AVEO Viistoperä (T300) 1.2 LPG | 2012-11 - 2015-12 | 63 | 86 | 1229 | |
| AVEO Viistoperä (T300) 1.4 Turbo | 2013-08 - ... | 103 | 140 | 1364 |
COBALT
2013 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| COBALT 1.5 | 2013-01 - ... | 77 | 1485 |
TRAX
2013 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| TRAX 1.4 LPG | 2013-04 - ... | 103 | 140 | 1364 |
Alternatives
€9,86
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€6,92
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€6,74
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€8,78
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€8,94
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€6,21
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€7,92
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€11,13
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€7,13
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€6,45
Lähetys seuraavana arkipäivänä