Tässä sarjassa on neljä palaa, joten tarvitset vain yhden tuotteen vaihtaaksesi koko akselin palat.
Mitat ja koko
| Korkeus 1 | 53.5 | mm |
| Leveys | 122.9 | mm |
| Paksuus | 17.9 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | Bosch |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Männän lukoilla |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Jarrusatulan ruuveilla |
| WVA-numero | 23982 |
| Tarkistuskilpi | R90 Homologated |
| Kulumisenilmaisimen liitos | akustisella kulumavaroittimella |
| Paino | 1.38 kg |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 16.8 cm |
| Pakkausleveys | 9.7 cm |
| Pakkauskorkeus | 6.2 cm |
Shipping Details
| Weight | 1.369 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Czech Republic |
€18.61
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
OPEL
Cross-Reference Numbers
APEC
PAD1521
PD3064
ASHIKA
ATE-ZA
ATE1013
BENDIX
573204
573204B
BENDIX Braking
BPD1019
BLUE PRINT
BORG & BECK
BBP2388
BOSCH
Brake ENGINEERING
PA1693
CHAMPION
DELPHI
DON
PCP1057
DURON
DBP251920
FEBI BILSTEIN
FERODO
FTE
9001036
BL2010A4
GALFER
B1.G102-0858.2
B1G102-08582
GIRLING
6117004
HELLA PAGID
ICER
181810
INTERBRAKE
DP41521
JAPANPARTS
JAPKO
JURATEK
JCP194
JCP4267
JURID
LPR
MAGNETI MARELLI
363700201647
METELLI
METZGER AUTOTEILE
MGA
850
MINTEX
NECTO
FD7263A
NK
National
NP2022
OPEL
1605153
1605226
1605239
1605258
1605353
1605357
1605359
93167073
93169174
93169254
93189815
93191697
93191698
95521571
OPTIMAL
12324
BP-12324
PAGID
T1647
QH Benelux
7808
REMSA
ROADHOUSE
SAFELINE BRAKE PADS
D3629
STOP
573204S
TRUSTING
330.2
3302
TRW
VAUXHALL
93167073
93169174
93169254
93189815
93191697
93191698
95521571
WAGNER
WBP23982A
WOKING
P9583.31
ZIMMERMANN
eicher
101720309
fri.tech.
330.2
Fit Vehicles
OPEL
27 vehicles
ADAM
2012 - 2019
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ADAM (M13) 1.4 | 2012-10 - 2019-05 | 64 | 87 | 1398 | |
| ADAM (M13) 1.0 | 2014-07 - 2018-11 | 66 | 90 | 999 | |
| ADAM (M13) 1.4 LPG | 2013-07 - 2018-11 | 64 | 87 | 1398 | |
| ADAM (M13) 1.2 | 2012-10 - 2019-05 | 51 | 69 | 1229 |
CORSA
2006 - 2014
Alternatives
€28,98
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€26,03
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€17,87
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€52,20
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€33,72
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€28,85
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€17,38
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€75,79
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€30,38
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€17,95
Lähetys seuraavana arkipäivänä