Mitat ja koko
| Pituus | 161.00 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jännite | 14 V |
| Laturi varausvirta | 35 A |
| Rihloja | 1 kpl |
| Hihnapyörä-Ø | 62.00 mm |
| Pistokemallin tunnus | PL06 |
| Pyörimissuunta | Pyörimissuunta myötäpäivään |
| Etäisyys hihnapyörästa laturiin | 42.0 mm |
Shipping Details
| Weight | 4.713 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | China |
€107.15
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
DAF
HITACHI
ISUZU
MITSUBISHI
NISSAN
23100 90060
23100 91004
23100 A4600
23100 A4601
23100 A4602
23100 A4611
23100 A4800
23100 A5500
23100 A5501
23100 A5502
23100 H0310
23100 M0400
23100 M0401
23100 M0402
23100 M0403
23100 M0410
23100 M0412
23100 M0413
23100 M0414
23100 U0100
23100 U0101
23100 U0102
23100 U0103
23100 U0104
23100 U0105
23100 U0110
23100 U0111
23100 U0112
23100 U0113
23100 U0114
23100 UO112
SUBARU
Cross-Reference Numbers
ACDelco
DRA2431
AD KÜHNER
40100
40105RI
BOSCH
BV PSH
165002035
CASCO
CAL35140
CST21184
DAF
1516847R
DELCO REMY
DRI
ELSTOCK
270521
27522
EUROTEC
11040058
12060208
12060308
12060434
12060534
FARCOM
118123
118661
FRIESEN
2851100
9051100
HC-Cargo
110128
HC-PARTS
JA100
HELLA
HERTH+BUSS ELPARTS
J5111000
HITACHI
LT 125-06B
LT 130-72B
LT 133-05B
LT 135-13B
LT 135-19B
LT 135-19C
LT 135-19E
LT 135-35A
LT 135-35B
LT 135-35C
LT 135-36C
LT12506
LT12565
LT13072
LT13075
LT13081
LT13083
LT13303
LT13304
LT13305
LT13513
LT13516
LT13519
LT13520
LT13522
LT13524
LT13526
LT13530
LT13535
LT13536
LT13554
LT13569
ISUZU
8-94206-081-0
9-82200-763-0
LETRIKA
MS206
LUCAS ELECTRICAL
LRA00107
LRA00227
MASSEY FERGUSON
1691805R2
1893705T
968296M1
968856M1
MAZDA
0280-18-400
0280-18-400A
0324-18-400A
0512-18-400
0605-18-400G
MITSUBISHI
A001T20271
A001T21171
A001T22581
A001T24471
A1T20271
A1T21171
A1T22581
A1T24471
AG2025A
AG2030A
AG2035A
AG2035A2
AH2035N1
NISSAN
23100 90060
23100 91004
23100 A4600
23100 A4601
23100 A4602
23100 A4611
23100 A4800
23100 A5500
23100 A5501
23100 A5502
23100 H0310
23100 M0400
23100 M0401
23100 M0402
23100 M0403
23100 M0410
23100 M0412
23100 M0413
23100 M0414
23100 U0100
23100 U0101
23100 U0102
23100 U0103
23100 U0104
23100 U0105
23100 U0110
23100 U0111
23100 U0112
23100 U0113
23100 U0114
23100 UO112
QUINTON HAZELL
9051100
QA0328
SPIDAN
3100
SUBARU
32990 0100
82990 6110
VALEO
WAI
1111101HI
1111101MI
1152401HI
14105N
14105R
14213
14213N
14534N
14588R
Fit Vehicles
Alternatives
BOSCH ® 0 986 033 481
Laturi
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
0 986 032 431