Premium quality
Article to be discontinued
Tämä on yksi jarrulevy. Jos aiot vaihtaa koko akselin levyt, pitää sinun ostaa kaksi tuotetta.
Mitat ja koko
| Jarrulevyn paksuus | 28 | mm |
| Korkeus | 49.2 | mm |
| Ulkoläpimitta | 255 | mm |
| Vähimmäispaksuus | 27 | mm |
| keskittämisläpimitta | 55 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman ruuveja |
| Reikäympyrä-Ø | 100 mm |
| Reikien määrä | 5 |
| Määräyksikkö | Sarja |
| Pinta | rasvattu |
| Paino | 10.47 kg |
| Kiristysmomentti | 103 |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 27 cm |
| Pakkausleveys | 27 cm |
| Pakkauskorkeus | 10.7 cm |
| Käyttönumerot | DDF799, DDF799-1 |
Shipping Details
| Weight | 10.114 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
No longer available
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
TOYOTA
Cross-Reference Numbers
APEC
DSK660
ASHIKA
ATE
BENDIX
520095
520432
562077B
562077BC
BLUE PRINT
BORG & BECK
BBD4103
BOSCH
BRECO
BS8189
BREMBO
Brake ENGINEERING
955697
DI955376
DI955697
COMLINE
ADC0169V
AND6799
DELPHI
FEBI BILSTEIN
FERODO
DDF799-1
FTE
BS4608
BS4608B
GIRLING
6027421
GRAF
DF29447
HELLA PAGID
53643
8DD 355 104-901
HERTH+BUSS JAKOPARTS
HP (ZEBRA)
57686
ICER
78BD0501-2
KAVO PARTS
BR9381
LPR
MAGNETI MARELLI
152942.4
1529424
METELLI
23-0447
230447
MEYLE
MGA
D1247
MINTEX
MDC1028
MDC1029
NECTO
WN1052
National
NBD748
OPTIMAL
PAGID
53643
QH Benelux
57433
QUINTON HAZELL
BDC4608
BDC4608P
REMSA
6541.10
672620
ROADHOUSE
TEXTAR
TOYOTA
43512-05010
4351205010
TRUSTING
DF555
TRW
VALEO
WOKING
D6541.10
ZIMMERMANN
fri.tech.
BD0555
sbs
1815204540
1815204544
Fit Vehicles
TOYOTA
21 vehicles
CARINA
1992 - 1997
Alternatives
€26,37
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€26,22
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€30,28
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€29,58
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€23,47
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€23,59
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€27,31
Lähetys 2 business days
€53,81
Lähetys 28 business days
€27,90
Lähetys 28 business days
€29,34
Lähetys 28 business days
€39,53
Lähetys 28 business days
€23,14
Lähetys 28 business days
€30,35
Lähetys 28 business days
€83,41
Lähetys 28 business days
€35,49
Lähetys 28 business days