Tämä on yksi jarrulevy. Jos aiot vaihtaa koko akselin levyt, pitää sinun ostaa kaksi tuotetta.
| Jarrulevyn paksuus | 25 | mm |
| Korkeus | 49.2 | mm |
| Ulkoläpimitta | 255 | mm |
| Vähimmäispaksuus | 24 | mm |
| keskittämisläpimitta | 55 | mm |
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman ruuveja |
| Reikäympyrä-Ø | 100 mm |
| Reikien määrä | 5 |
| Määräyksikkö | Sarja |
| Pinta | rasvattu |
| Tarkistuskilpi | R90 homologated |
| Paino | 10.25 kg |
| Kiristysmomentti | 103 |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 27 cm |
| Pakkausleveys | 27 cm |
| Pakkauskorkeus | 10.7 cm |
| Käyttönumerot | DDF620, DDF620-1 |
| Weight | 9.403 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Italy |
€154.26
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
Fit Vehicles
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CALDINA StW (_T21_) 2.0 (ST210G_, ST210G) | 1997-08 - 2002-09 | 103 | 1998 | ||
| CALDINA StW (_T21_) 2.0 4WD (ST215G_, ST215G) | 1997-08 - 2002-09 | 99 | 1998 |
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CELICA Coupe (_T23_) 1.8 16V VT-i (ZZT230_, ZZT230) | 1999-08 - 2005-07 | 105 | 143 | 1794 |
Alternatives
€28,63
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€31,36
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€45,59
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€34,58
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€40,22
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€28,49
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€25,73
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€22,35
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€37,27
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€38,97
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€44,73
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€38,58
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€53,54
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€25,35
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€26,96
Lähetys 2 business days
€37,66
Lähetys 2 business days
€28,97
Lähetys 2 business days
€41,52
Lähetys 4 business days
€28,45
Lähetys 28 business days
€29,63
Lähetys 28 business days
€27,12
Lähetys 28 business days
€33,43
Lähetys 28 business days