Tämä on yksi jarrulevy. Jos aiot vaihtaa koko akselin levyt, pitää sinun ostaa kaksi tuotetta.
| Jarrulevyn paksuus | 20 | mm |
| Korkeus | 48 | mm |
| Ulkoläpimitta | 302 | mm |
| Vähimmäispaksuus | 19 | mm |
| keskittämisläpimitta | 100 | mm |
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman ruuveja |
| Reikäympyrä-Ø | 139.5 mm |
| Reikien määrä | 6 |
| Määräyksikkö | Sarja |
| Pinta | rasvattu |
| Paino | 13.8 kg |
| Reiän halkaisija | 100 mm |
| Kiristysmomentti | 112 |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 30 cm |
| Pakkausleveys | 30 cm |
| Pakkauskorkeus | 11 cm |
| Käyttönumerot | DDF347, DDF347-1 |
| Weight | 12.704 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
Fit Vehicles
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 1750-2000 (105_) 2000 (105) | 1971-10 - 1975-07 | 97 | 132 | 1962 |
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| TARO 2.4 D 4x4 | 1989-04 - 1997-03 | 61 | 83 | 2446 |
Alternatives
€29,89
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€33,24
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€41,68
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€38,29
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€32,53
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€30,91
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€42,47
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€51,89
Lähetys 4 business days
€36,29
Lähetys 28 business days
€55,41
Lähetys 28 business days
€33,28
Lähetys 28 business days
€29,30
Lähetys 28 business days
€25,29
Lähetys 28 business days
€23,38
Lähetys 28 business days
€36,97
Lähetys 28 business days
€28,39
Lähetys 28 business days
€44,23
Lähetys 28 business days
€49,59
Lähetys 28 business days
€36,63
Lähetys 28 business days
€60,14
Lähetys 28 business days
€67,91
Lähetys 28 business days
€96,64
Lähetys 28 business days