Tämä on yksi jarrulevy. Jos aiot vaihtaa koko akselin levyt, pitää sinun ostaa kaksi tuotetta.
| Jarrulevyn paksuus | 28 | mm |
| Korkeus | 58.3 | mm |
| Ulkoläpimitta | 296 | mm |
| Vähimmäispaksuus | 25 | mm |
| keskittämisläpimitta | 70 | mm |
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman ruuveja |
| Reikien määrä | 5 |
| Määräyksikkö | Kappale |
| Pinta | pinnoitettu |
| Tarkistuskilpi | R90 Homologated |
| Paino | 8.03 kg |
| Kiristysmomentti | 110 |
| Pakkauspituus | 31 cm |
| Pakkausleveys | 31 cm |
| Pakkauskorkeus | 13.5 cm |
| Weight | 13.238 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€57.14
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
Fit Vehicles
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SENATOR B (V88) 2.5 i (P19) | 1990-09 - 1993-09 | 103 | 140 | 2490 | |
| SENATOR B (V88) 2.6 i (P19) | 1990-09 - 1993-09 | 110 | 150 | 2594 | |
| SENATOR B (V88) 3.0 (P19) | 1987-09 - 1993-09 | 115 | 156 | 2969 | |
| SENATOR B (V88) 3.0 (P19) | 1988-01 - 1990-09 | 130 | 177 | 2969 | |
| SENATOR B (V88) 3.0 24V (P19) | 1989-09 - 1993-09 | 150 | 204 | 2969 | |
| SENATOR B (V88) 3.0 i Cat (P19) | 1988-01 - 1993-09 | 130 | 177 | 2969 |
Alternatives
€62,42
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€45,88
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€48,67
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€91,45
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€49,94
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€38,67
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€38,68
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€98,79
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€57,10
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€36,23
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€40,62
Lähetys 2 business days
€42,53
Lähetys 2 business days
€37,73
Lähetys 2 business days
€36,98
Lähetys 28 business days
€30,82
Lähetys 28 business days
€42,71
Lähetys 28 business days
€69,55
Lähetys 28 business days
€188,28
Lähetys 28 business days
€39,11
Lähetys 28 business days
€54,67
Lähetys 28 business days
€43,16
Lähetys 28 business days
€58,58
Lähetys 28 business days
€66,36
Lähetys 28 business days