Tämä on yksi jarrulevy. Jos aiot vaihtaa koko akselin levyt, pitää sinun ostaa kaksi tuotetta.
| Jarrulevyn paksuus | 14 | mm |
| Korkeus | 70 | mm |
| Ulkoläpimitta | 298 | mm |
| Vähimmäispaksuus | 13 | mm |
| keskittämisläpimitta | 101 | mm |
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman ruuveja |
| Reikäympyrä-Ø | 127 mm |
| Reikien määrä | 5 |
| Määräyksikkö | Sarja |
| Pinta | rasvattu |
| Paino | 14.11 kg |
| Kiristysmomentti | 130 |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 31 cm |
| Pakkausleveys | 31 cm |
| Pakkauskorkeus | 14 cm |
| Käyttönumerot | DDF246, DDF246-1 |
| Weight | 13.354 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€49.22
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
Fit Vehicles
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 110/127 (LDH) 2.5 TD 4x4 | 1986-09 - 1990-07 | 63 | 86 | 2494 | |
| 110/127 (LDH) 2.3 D 4x4 | 1984-06 - 1987-08 | 46 | 2286 | ||
| 110/127 (LDH) 3.5 4x4 | 1983-09 - 1990-07 | 98 | 133 | 3528 | |
| 110/127 (LDH) 2.5 D 4x4 | 1983-09 - 1990-07 | 51 | 2495 |
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 90 I (LDV) 2.5 4x4 | 1985-09 - 1990-08 | 62 | 84 | 2494 | |
| 90 I (LDV) 2.3 4x4 | 1984-01 - 1987-08 | 52 | 2286 |
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| DISCOVERY I (LJ) 4.0 4x4 | 1993-09 - 1998-10 | 136 | 3947 | ||
| DISCOVERY I (LJ) 2.0 16 V 4x4 | 1989-06 - 1998-10 | 99 | 135 | 1994 | |
| DISCOVERY II (L318) 2.5 Td5 4x4 | 1998-11 - 2004-06 | 102 | 139 | 2495 | |
| DISCOVERY II (L318) 4.0 V8 4x4 | 1998-11 - 2004-06 | 136 | 185 | 3947 | |
| DISCOVERY I (LJ) 2.5 TDI 4x4 | 1993-06 - 1998-10 | 90 | 122 | 2495 | |
| DISCOVERY I (LJ) 2.5 TDI 4x4 | 1989-10 - 1998-10 | 83 | 113 | 2495 | |
| DISCOVERY I (LJ) 3.5 4x4 (SALLJG) | 1989-06 - 1994-06 | 113 | 154 | 3531 | |
| DISCOVERY I (LJ) 4.0 4x4 | 1993-09 - 1998-10 | 134 | 182 | 3947 | |
| DISCOVERY I (LJ) 3.5 4x4 | 1989-06 - 1994-06 | 122 | 3531 | ||
| DISCOVERY I (LJ) 3.5 4x4 | 1989-11 - 1990-09 | 84 | 3528 |
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| RANGE ROVER I 3.5 4x4 | 1987-01 - 1990-09 | 107 | 146 | 3528 | |
| RANGE ROVER I 2.4 TD 4x4 | 1986-04 - 1990-12 | 78 | 106 | 2393 | |
| RANGE ROVER I 2.5 TD 4x4 | 1989-10 - 1992-11 | 89 | 2498 | ||
| RANGE ROVER I 2.4 TD 4x4 | 1989-10 - 1992-02 | 89 | 2393 | ||
| RANGE ROVER I 3.5 4x4 | 1970-07 - 1981-08 | 97 | 3528 | ||
| RANGE ROVER I 3.5 Vogue 4x4 | 1981-08 - 1990-09 | 93 | 126 | 3528 | |
| RANGE ROVER I 3.5 Vogue 4x4 | 1985-10 - 1990-09 | 120 | 163 | 3528 | |
| RANGE ROVER I 3.9 Cat 4x4 | 1988-11 - 1994-07 | 127 | 173 | 3947 | |
| RANGE ROVER I 3.9 Vogue SEI 4x4 | 1988-11 - 1994-07 | 134 | 182 | 3947 |
Alternatives
€33,42
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€44,41
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€32,73
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€40,62
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€39,11
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€49,97
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€48,84
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€46,38
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€39,85
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€31,78
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€44,29
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€46,44
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€30,26
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€35,23
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€32,37
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€38,18
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€32,89
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€36,75
Lähetys 2 business days
€29,84
Lähetys 2 business days
€42,90
Lähetys 2 business days