Tämä on yksi jarrulevy. Jos aiot vaihtaa koko akselin levyt, pitää sinun ostaa kaksi tuotetta.
| Jarrulevyn paksuus | 28 | mm |
| Korkeus | 56.8 | mm |
| Ulkoläpimitta | 303 | mm |
| Vähimmäispaksuus | 26 | mm |
| keskittämisläpimitta | 76 | mm |
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman ruuveja |
| Reikäympyrä-Ø | 120 mm |
| Reikien määrä | 5 |
| Määräyksikkö | Sarja |
| Pinta | pinnoitettu |
| Tarkistuskilpi | R90 homologated |
| Paino | 17.9 kg |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 32 cm |
| Pakkausleveys | 32 cm |
| Pakkauskorkeus | 12 cm |
| Käyttönumerot | DDF2017C, DDF2017C-1 |
| Weight | 16.992 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€153.06
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
Fit Vehicles
Alternatives
€44,59
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€45,27
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€49,87
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€68,89
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€61,78
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€95,74
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€50,21
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€44,14
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€41,28
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€49,77
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€66,40
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€56,93
Lähetys 2 business days
€40,83
Lähetys 2 business days
€43,45
Lähetys 2 business days
€76,12
Lähetys 4 business days
€46,99
Lähetys 28 business days
€49,77
Lähetys 28 business days
TEXTAR ® 92228903
Jarrulevy
on korvannut tämän tuotteen
92228905€54,33
Lähetys 28 business days
€84,37
Lähetys 28 business days
€87,25
Lähetys 28 business days
€80,28
Lähetys 28 business days
€46,60
Lähetys 28 business days