Tämä on yksi jarrulevy. Jos aiot vaihtaa koko akselin levyt, pitää sinun ostaa kaksi tuotetta.
| Jarrulevyn paksuus | 25 | mm |
| Korkeus | 59.4 | mm |
| Ulkoläpimitta | 314 | mm |
| Vähimmäispaksuus | 23 | mm |
| keskittämisläpimitta | 68 | mm |
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ruuveilla |
| Reikien määrä | 5 |
| Määräyksikkö | Sarja |
| Pinta | pinnoitettu |
| Tarkistuskilpi | R90 Homologated |
| Paino | 17.71 kg |
| Kiristysmomentti | 120 |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 32 cm |
| Pakkausleveys | 32 cm |
| Pakkauskorkeus | 14 cm |
| Käyttönumerot | DDF1291C, DDF1291C-1 |
| Weight | 18.309 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€154.97
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
Fit Vehicles
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| A6 C6 (4F2) 2.4 | 2004-05 - 2008-10 | 130 | 177 | 2393 | |
| A6 C6 (4F2) 2.4 quattro | 2005-01 - 2008-10 | 130 | 177 | 2393 | |
| A6 C6 (4F2) 2.0 TDI | 2004-07 - 2008-10 | 103 | 140 | 1968 | |
| A6 C6 (4F2) 2.0 TDI | 2004-07 - 2011-03 | 100 | 136 | 1968 | |
| A6 C6 (4F2) 2.0 TDI | 2005-09 - 2006-06 | 89 | 121 | 1968 | |
| A6 C6 Avant (4F5) 2.4 | 2005-03 - 2008-10 | 130 | 177 | 2393 | |
| A6 C6 Avant (4F5) 2.4 quattro | 2005-03 - 2008-10 | 130 | 177 | 2393 | |
| A6 C6 Avant (4F5) 2.0 TDI | 2005-06 - 2008-10 | 103 | 140 | 1968 | |
| A6 C6 Avant (4F5) 2.0 TDI | 2005-06 - 2011-08 | 100 | 136 | 1968 | |
| A6 C6 Avant (4F5) 2.0 TDI | 2005-09 - 2006-06 | 89 | 121 | 1968 |
Alternatives
€51,67
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€61,70
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€76,44
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€63,15
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€47,31
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€55,80
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€68,15
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€53,81
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€51,86
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€69,18
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€91,33
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€41,59
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€61,70
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€49,45
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€50,14
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€83,02
Lähetys 4 business days
FERODO ® DDF1291
Jarrulevy
on korvannut tämän tuotteen
DDF1291C€42,54
Lähetys 28 business days
€38,84
Lähetys 28 business days
MINTEX ® MDC1742
Jarrulevy
on korvannut tämän tuotteen
MDC1742C€34,58
Lähetys 28 business days
TEXTAR ® 92132200
Jarrulevy
on korvannut tämän tuotteen
92132203TEXTAR ® 92132203
Jarrulevy
on korvannut tämän tuotteen
92132205€74,30
Lähetys 28 business days
€84,44
Lähetys 28 business days
€54,83
Lähetys 28 business days
€76,15
Lähetys 28 business days
€73,04
Lähetys 28 business days