Premium quality
Mitat ja koko
| Pituus | 545 | mm |
| Pituus 1 | 545 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Kierre 1 | M 10X1 |
| kierre 2 | F 10X1 |
| Paino | 0.1 kg |
| Pakkaustyyppi | Pussi |
| Pakkauspituus | 27 cm |
| Pakkausleveys | 7.5 cm |
| Pakkauskorkeus | 2 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.109 Kg |
| Customs Code | 400942 |
| Country of Origin | Italy |
€14.66
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
PEUGEOT
RENAULT
TALBOT
Cross-Reference Numbers
APEC
HOS3618
ATE
BENDIX
172920B
BORG & BECK
BBH7741
BOSCH
BREMBO
Brake ENGINEERING
BH778679
CEF
512552
CORTECO
DELPHI
FTE
GIRLING
9002530
LPR
MEYLE
MGA
F5582
NK
PEUGEOT
440249
7901440249
7910028993
95542785
RENAULT
7701020062
7701024264
7701365406
TALBOT
7910028993
9404402498
TEXTAR
TRW
PHB530
PHNPI2873
Fit Vehicles
NISSAN
21 vehicles
INTERSTAR
2002 - ...
OPEL
22 vehicles
MOVANO
2000 - ...
RENAULT
24 vehicles
MASTER
1997 - 2011
Alternatives
€11,85
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€8,23
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€9,56
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€12,51
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€11,61
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€7,47
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€5,57
Lähetys 2 business days
€9,89
Lähetys 28 business days