Premium quality
Mitat ja koko
| Pituus | 245 | mm |
| Pituus 1 | 245 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Kierre 1 | M 10X1 |
| kierre 2 | F 10X1 |
| Paino | 0.07 kg |
| Kokonaispituus | 245 mm |
| Pakkaustyyppi | Pussi |
| Pakkauspituus | 27 cm |
| Pakkausleveys | 5 cm |
| Pakkauskorkeus | 2 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.074 Kg |
| Customs Code | 400942 |
| Country of Origin | Italy |
€10.19
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
BMW
GENERAL MOTORS
Cross-Reference Numbers
AKRON-MALÒ
80343
APEC
HOS3361
BLUE PRINT
BMW
34311163711
BORG & BECK
BBH7103
BOSCH
BREMBO
Brake ENGINEERING
BH778101
CEF
511497
CORTECO
DELPHI
FTE
GENERAL MOTORS
558131
GIRLING
9002182
HELLA PAGID
HERTH+BUSS JAKOPARTS
HP (ZEBRA)
BH10319
LPR
MGA
F5355
MITSUBISHI
MB857531
MR129749
NK
TEXTAR
40013900
TRW
VILLAR
6184605
Fit Vehicles
MITSUBISHI
19 vehicles
L200
1996 - 2007
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| L200 (K7_T, K6_T, K5_T) 2.4 4WD (K75T) | 1996-06 - 2007-12 | 97 | 132 | 2351 | |
| L200 (K7_T, K6_T, K5_T) 2.5 TD 4WD (K74T) | 2001-09 - 2007-12 | 85 | 115 | 2477 |
PAJERO
1987 - 2000
Alternatives
€12,32
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€7,92
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€7,92
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€7,12
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€10,17
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€12,85
Lähetys 28 business days
€8,21
Lähetys 28 business days
€7,93
Lähetys 28 business days
€4,58
Lähetys 28 business days