Premium quality
Mitat ja koko
| Pituus | 182 | mm |
| Pituus 1 | 182 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Kierre 1 | F 10X1 |
| kierre 2 | F 10X1 |
| Paino | 0.07 kg |
| Kokonaispituus | 180 mm |
| Pakkaustyyppi | Pussi |
| Pakkauspituus | 20 cm |
| Pakkausleveys | 4 cm |
| Pakkauskorkeus | 2 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.074 Kg |
| Customs Code | 400942 |
| Country of Origin | Italy |
€13.92
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
AKRON-MALÒ
80374
APEC
HOS3472
BLUE PRINT
BMW
1163551
1163711
34311163551
BORG & BECK
BBH6712
BOSCH
BREMBO
Brake ENGINEERING
BH778102
CEF
511500
CORTECO
DELPHI
LH6196
LH6408
FTE
GIRLING
9001438
HELLA PAGID
HERTH+BUSS JAKOPARTS
HP (ZEBRA)
BH10323
LPR
MGA
F6500
MITSUBISHI
MB857550
MN116498
MR129770
NK
TEXTAR
TRW
Fit Vehicles
MITSUBISHI
20 vehicles
L200
1996 - 2007
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| L200 (K7_T, K6_T, K5_T) 2.5 TDiC | 2001-08 - 2005-09 | 74 | 2477 | ||
| L200 (K7_T, K6_T, K5_T) 2.4 4WD (K75T) | 1996-06 - 2007-12 | 97 | 132 | 2351 | |
| L200 (K7_T, K6_T, K5_T) 2.5 TD 4WD (K74T) | 2001-09 - 2007-12 | 85 | 115 | 2477 | |
| L200 (K7_T, K6_T, K5_T) 2.5 TD 4WD (K74T) | 2001-08 - 2007-12 | 98 | 133 | 2477 |
PAJERO
1990 - 2000
Alternatives
€10,52
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€11,58
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€7,87
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€10,17
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€8,65
Lähetys 28 business days
€8,38
Lähetys 28 business days
€6,59
Lähetys 28 business days
€11,87
Lähetys 28 business days