| Asennuspuoli | Taka-akseli, vasen |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula, sis. rak. jarrusatulalla |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Materiaali | Alumiini |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Kiinnityskehyksillä |
| Jarrulevypaksuudelle | 12 mm |
| Jarrulevyläpimitalle | 256 mm |
| Kiinnityrreikien etäisyys | 134 mm |
| parilliset tuotenumerot | FT11654 |
| Männän halkaisija mm | 41 |
| Weight | 2.011 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€58.31
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
Fit Vehicles
Alternatives
€78,93
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€66,09
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€132,43
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€46,95
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€44,64
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€138,11
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€62,32
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€90,40
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€37,70
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€67,93
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€79,98
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€81,99
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€44,55
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€42,76
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€56,80
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€63,18
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€46,72
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€39,47
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€117,10
Lähetys 2 business days
€87,64
Lähetys 4 business days
€77,16
Lähetys 7 business days
€82,22
Lähetys 7 business days
TRW ® BHS328
Jarrusatula
on korvannut tämän tuotteen
BHS1030€144,48
Lähetys 28 business days
€191,37
Lähetys 28 business days
€231,77
Lähetys 28 business days
METZGER ® 6251127
Jarrusatula
on korvannut tämän tuotteen
6261127€75,21
Lähetys 28 business days
€175,37
Lähetys 28 business days