Tämä on yksi jarrulevy. Jos aiot vaihtaa koko akselin levyt, pitää sinun ostaa kaksi tuotetta.
| Jarrulevyn paksuus | 24 | mm |
| Korkeus | 65.6 | mm |
| Sisäläpimitta | 141 | mm |
| Ulkoläpimitta | 280 | mm |
| Vähimmäispaksuus | 21.9 | mm |
| keskittämisläpimitta | 73 | mm |
| Asennuspuoli | Etuakseli |
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Reikien määrä | 5 |
| Reikien määrä | 5 |
| Reikäympyrä-Ø | 118 mm |
| Napa-Ø | 155 mm |
| Kiinnitysreikien lukumäärä | 2 |
| Pyöränpultin reiän halkaisija | 15.7 mm |
| Weight | 8.2 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€32.09
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
Fit Vehicles
Alternatives
€37,96
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€39,87
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€37,81
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€36,75
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€31,99
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€28,53
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€40,12
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€37,02
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€29,62
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€65,54
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€55,18
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€31,40
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€68,02
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€68,02
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€41,06
Lähetys 2 business days
€35,14
Lähetys 2 business days
€45,13
Lähetys 2 business days
€65,74
Lähetys 4 business days
ATE ® 24.0124-0208.1
Jarrulevy
on korvannut tämän tuotteen
24.0124-0127.1€35,93
Lähetys 28 business days
TRW ® DF4769S
Jarrulevy
on korvannut tämän tuotteen
DF2721€15,65
Lähetys 28 business days
MEYLE ® 11-15 521 0027/PD
Jarrulevy
on korvannut tämän tuotteen
11-15 521 0038/PD€18,62
Lähetys 28 business days
TEXTAR ® 92073803
Jarrulevy
on korvannut tämän tuotteen
92116603€28,01
Lähetys 28 business days
€93,61
Lähetys 28 business days
€62,30
Lähetys 28 business days
€54,54
Lähetys 28 business days