No longer deliverable by the manufacturer
Tiedot tuotteesta
| Jännite | 12 V |
| Pistokoskettimien lukumäärä | 4 |
| Sisääntulon läpimitta | 80 mm |
| Poistopuolen läpimitta | 80 mm |
Shipping Details
| Weight | 0.242 Kg |
| Weight Volumetric | 0.484 Kg |
| Customs Code | 902680 |
| Country of Origin | Italy |
No longer available
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
FIAT
IVECO
OPEL
SCANIA
Cross-Reference Numbers
AUTLOG
BOSCH
0 281 002 763
0 281 002 764
FACET
FEBI BILSTEIN
FIAT
55190587
FISPA
38.962
HELLA
HOFFER
7516367
IVECO
504136035
MEAT & DORIA
86367
METZGER AUTOTEILE
OPEL
55 190 587
SIDAT
38.962
STARLINE
VV 201
VV 225
VEMO
Fit Vehicles
ALFA ROMEO
1 vehicles
BRERA
2007 - 2011
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| BRERA (939_) 2.4 JTDM 20V (939DXD1B, 939DXM1B) | 2007-05 - 2011-03 | 154 | 210 | 2387 |
MERCEDES-BENZ
1 vehicles
VIANO
2006 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| VIANO (W639) CDI 2.2 4-matic (639.711, 639.713, 639.811, 639.813,... | 2006-03 - ... | 85 | 2148 |
SAAB
8 vehicles
9-3
2007 - 2015
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 9-3 Cabriolet (YS3F) 1.9 TTiD | 2007-12 - 2015-02 | 118 | 160 | 1910 | |
| 9-3 Cabriolet (YS3F) 1.9 TTiD | 2007-12 - 2015-02 | 132 | 180 | 1910 | |
| 9-3 StW (E50) 1.9 TTiD | 2007-12 - 2015-02 | 96 | 130 | 1910 | |
| 9-3 StW (E50) 1.9 TTiD | 2007-12 - 2015-02 | 118 | 160 | 1910 | |
| 9-3 StW (E50) 1.9 TTiD | 2007-12 - 2015-02 | 132 | 180 | 1910 | |
| 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 1.9 TTiD | 2007-12 - 2015-02 | 118 | 160 | 1910 | |
| 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 1.9 TTiD | 2007-12 - 2015-02 | 96 | 130 | 1910 | |
| 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 1.9 TTiD | 2007-12 - 2015-02 | 132 | 180 | 1910 |
Alternatives
€77,27
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€44,48
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€69,82
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€120,94
Lähetys 2 business days
BOSCH ® 0 281 002 764
Ilmamassamittari
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
0 281 006 048€78,85
Lähetys 28 business days
€86,22
Lähetys 28 business days
€73,19
Lähetys 28 business days
€163,71
Lähetys 28 business days