Taka-akseli, oikea, Akselin takana
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 4160700 |
| Asennuspuoli | Taka-akseli, oikea |
| Asennuspuoli | Akselin takana |
| Valmistaja rajaus | ATE |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 42 |
| Jarrulevypaksuudelle | 22 mm |
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Jarrulevyläpimitalle | 320 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 2.47 kg |
Shipping Details
| Weight | 2.571 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Belgium |
€118.74
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €39,31
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
BENDIX
694192B
BMW
34216750162
34216765884
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA2204R
CARDONE
384054
COMLINE
CBC335R
DELCO REMY
DELPHI
LC7446
DEPA
ET73011
DRI
4260700000
4260700010
4260700100
4260700110
EAI
2225272
ELSTOCK
ERA
BC53011
ERA Benelux
BC53011
FRIESEN
QBS1300
FTE
GENERAL RICAMBI
GIRLING
7107835
HELLA
8AC355385-081
METZGER AUTOTEILE
NK
PAGID
76398
RE-EX
506-01963
SHAFTEC
BC8806R
TMI
BR001963
TRISCAN
TRW
VEGE
21174304
sbs
1301211568
Fit Vehicles
BMW
41 vehicles
3
1999 - 2007
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 3 Coupe (E46) 330 Ci | 2000-06 - 2006-05 | 170 | 231 | 2979 | |
| 3 Coupe (E46) 330 Cd | 2003-03 - 2006-07 | 150 | 204 | 2993 | |
| 3 Touring (E46) 330 xd | 2000-01 - 2003-03 | 135 | 184 | 2926 | |
| 3 Touring (E46) 330 xd | 2002-08 - 2005-05 | 150 | 204 | 2993 | |
| 3 Touring (E46) 330 d | 1999-10 - 2005-02 | 135 | 184 | 2926 | |
| 3 (E46) 325 i | 2000-09 - 2005-02 | 141 | 192 | 2494 | |
| 3 (E46) 330 d | 1999-10 - 2005-02 | 135 | 184 | 2926 | |
| 3 (E46) 330 d | 2003-03 - 2005-02 | 150 | 204 | 2993 | |
| 3 (E46) 330 i | 2000-06 - 2005-02 | 170 | 231 | 2979 | |
| 3 (E46) 330 xd | 2000-01 - 2003-02 | 135 | 184 | 2926 | |
| 3 (E46) 330 xd | 2002-09 - 2004-12 | 150 | 204 | 2993 | |
| 3 (E46) 330 xi | 2000-06 - 2005-02 | 170 | 231 | 2979 | |
| 3 Touring (E46) 330 d | 2003-03 - 2005-02 | 150 | 204 | 2993 | |
| 3 Touring (E46) 330 i | 2000-06 - 2005-02 | 170 | 231 | 2979 | |
| 3 Touring (E46) 330 xi | 2000-06 - 2005-02 | 170 | 231 | 2979 | |
| 3 Cabriolet (E46) 330 Ci | 2000-06 - 2006-08 | 170 | 231 | 2979 | |
| 3 Cabriolet (E46) 330 Cd | 2005-08 - 2007-12 | 150 | 204 | 2993 |
X3
2003 - 2011
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| X3 (E83) 2.0 d | 2004-09 - 2007-08 | 110 | 150 | 1995 | |
| X3 (E83) 2.0 sd | 2007-09 - 2008-08 | 130 | 177 | 1995 | |
| X3 (E83) 2.0 i | 2005-07 - 2008-08 | 110 | 150 | 1995 | |
| X3 (E83) 2.5 i | 2004-03 - 2006-07 | 141 | 192 | 2494 | |
| X3 (E83) 2.5 si | 2006-08 - 2008-08 | 160 | 218 | 2497 | |
| X3 (E83) 3.0 d | 2004-01 - 2005-08 | 150 | 204 | 2993 | |
| X3 (E83) 3.0 d | 2005-09 - 2008-08 | 160 | 218 | 2993 | |
| X3 (E83) 3.0 sd | 2006-09 - 2008-08 | 210 | 286 | 2993 | |
| X3 (E83) 3.0 si | 2006-08 - 2008-08 | 200 | 272 | 2996 | |
| X3 (E83) xDrive 20 d | 2008-09 - 2010-08 | 120 | 163 | 1995 | |
| X3 (E83) xDrive 20 d | 2008-09 - 2010-08 | 130 | 177 | 1995 | |
| X3 (E83) xDrive 30 d | 2008-09 - 2010-08 | 155 | 211 | 2993 | |
| X3 (E83) 2.5 si xDrive | 2006-08 - 2008-08 | 155 | 211 | 2497 | |
| X3 (E83) xDrive 18 d | 2008-09 - 2011-12 | 105 | 143 | 1995 | |
| X3 (E83) xDrive 20 i | 2008-09 - 2011-08 | 110 | 150 | 1995 | |
| X3 (E83) xDrive 25 i | 2008-09 - 2010-08 | 160 | 218 | 2497 | |
| X3 (E83) xDrive 18 d | 2009-04 - 2011-12 | 100 | 136 | 1995 | |
| X3 (E83) 3.0 i xDrive | 2003-09 - 2006-07 | 170 | 231 | 2979 | |
| X3 (E83) xDrive 30 d | 2008-09 - 2010-08 | 160 | 218 | 2993 | |
| X3 (E83) xDrive 30 i | 2008-09 - 2010-08 | 200 | 272 | 2996 | |
| X3 (E83) xDrive 35 d | 2008-09 - 2011-08 | 210 | 286 | 2993 | |
| X3 (E83) xDrive 25 i | 2008-09 - 2010-08 | 155 | 2497 | ||
| X3 (E83) 3.0 d | 2005-09 - 2008-08 | 155 | 211 | 2993 | |
| X3 (E83) 3.0 si | 2006-09 - 2008-08 | 194 | 2996 |
Alternatives
€131,62
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€120,76
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€87,11
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€78,73
Lähetys 2 business days
€144,17
Lähetys 28 business days
€170,76
Lähetys 28 business days
€151,20
Lähetys 28 business days
METZGER ® 6250284
Jarrusatula
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
6260284