Mitat ja koko
| Läpimitta | 14 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Sytytystulppa | 1-maaelektroodi |
| Sytytystulppa | Nikkeli-keskielektrodi |
| Kärkiväli | 0.8 mm |
| Kierremitta | M14x1.25 |
| Kierteen pituus | 19 mm |
| OE-numerolle | 7700743137 |
| Liittimet | Solid SAE |
| Avainväli | 16 mm |
| Kiristysmomentti | 22 |
| Paino | 43 g |
| Bruttopaino | 46 g |
| vaihtoehtoinen tuote | Q16TT |
| Käyttönumerot | 3129, D39 |
Shipping Details
| Weight | 0.042 Kg |
| Customs Code | 851110 |
| Country of Origin | Japan |
€2.25
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
NISSAN
SAAB
TOYOTA
Cross-Reference Numbers
DENSO
067700-4410
3129
67700441
D39
JK067700441
MW067700441
MERCEDES-BENZ
002 159 77 03
003 159 37 03
2 159 77 03
3 159 37 03
A 002 159 77 03
A 003 159 37 03
NISSAN
22401-10F15
22401-19V15
RENAULT
7700737612
7700743137
7700749163
7700856908
7700859910
SAAB
9116385
TOYOTA
90919-01153
90919-01153-1
90919-YZZAA
Fit Vehicles
RENAULT
1 vehicles
CLIO
1991 - 1998
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CLIO I Umpimalli/viistoperä (S57_) 1.2 | 1991-01 - 1998-09 | 44 | 1171 |
TOYOTA
23 vehicles
CARINA
1987 - 1997
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CARINA E VI Sedan (_T19_) 1.6 (AT190) | 1995-01 - 1997-09 | 73 | 99 | 1587 | |
| CARINA E VI (_T19_) 1.6 16V (AT190_, AT190R) | 1995-10 - 1997-09 | 78 | 106 | 1587 | |
| CARINA E VI (_T19_) 1.6 (AT190) | 1993-12 - 1997-09 | 85 | 116 | 1587 | |
| CARINA E VI (_T19_) 1.6 GLI (AT190) | 1992-04 - 1997-09 | 79 | 107 | 1587 | |
| CARINA V Sedan (_T17_) 1.6 (AT171_, AT171) | 1987-12 - 1992-03 | 75 | 102 | 1587 | |
| CARINA V Sedan (_T17_) 1.6 (AT171_, AT171) | 1987-12 - 1992-03 | 72 | 98 | 1587 | |
| CARINA V StW (_T17_) 1.6 (AT171_, AT171G) | 1987-12 - 1992-03 | 75 | 102 | 1587 | |
| CARINA V StW (_T17_) 1.6 (AT171_, AT171) | 1987-12 - 1992-03 | 72 | 98 | 1587 | |
| CARINA V (_T17_) 1.6 (AT171_) | 1987-12 - 1992-03 | 75 | 102 | 1587 | |
| CARINA V (_T17_) 1.6 (AT171_) | 1987-12 - 1992-03 | 72 | 98 | 1587 |
CELICA
1989 - 1993
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CELICA Coupe (_T18_) 1.6 (AT180) | 1989-09 - 1993-12 | 77 | 105 | 1587 |
COROLLA
1987 - 1997
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| COROLLA (_E10_) 1.6 (AE101_, AE101R) | 1994-09 - 1997-12 | 78 | 106 | 1587 | |
| COROLLA (_E9_) 1.6 i (AE92) | 1987-05 - 1992-05 | 77 | 105 | 1587 | |
| COROLLA Liftback (_E9_) 1.6 (AE92) | 1989-08 - 1992-04 | 77 | 105 | 1587 | |
| COROLLA (_E9_) 1.6 i 4WD (AE92_, AE92R) | 1987-10 - 1990-08 | 77 | 105 | 1587 | |
| COROLLA Liftback (_E9_) 1.6 4WD | 1989-09 - 1992-05 | 77 | 1587 | ||
| COROLLA Station Wagon (_E9_) 1.6 4WD (AE95) | 1988-02 - 1992-08 | 70 | 1587 | ||
| COROLLA Station Wagon (_E9_) 1.6 XLI 4WD | 1989-08 - 1995-07 | 81 | 1587 | ||
| COROLLA Compact (_E9_) 1.6 i (AE92) | 1989-08 - 1992-04 | 77 | 105 | 1587 | |
| COROLLA Station Wagon (_E9_) 1.6 (AE92) | 1988-02 - 1992-05 | 66 | 90 | 1587 | |
| COROLLA Station Wagon (_E9_) 1.6 (AE92) | 1987-05 - 1992-04 | 70 | 95 | 1587 | |
| COROLLA Station Wagon (_E9_) 1.6 XLI (AE92_, AE92R) | 1989-11 - 1992-06 | 77 | 105 | 1587 | |
| COROLLA Station Wagon (_E9_) 1.6 4WD (AE95) | 1988-04 - 1995-10 | 77 | 105 | 1587 |
Alternatives
€2,30
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€1,58
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€2,41
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€12,16
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€4,64
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€1,72
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€16,63
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€2,26
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€3,73
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€2,23
Lähetys seuraavana arkipäivänä