Mitat ja koko
| Korkeus | 30 | mm |
| Leveys | 221 | mm |
| Pituus | 172 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Suodatintyyppi | Aktiivihiilisuodatin |
| OE-numerolle | 3D0819619A |
| Paino | 550 g |
| Bruttopaino | 700 g |
| vaihtoehtoinen tuote | - |
Shipping Details
| Weight | 0.55 Kg |
| Weight Volumetric | 1.375 Kg |
| Customs Code | 842139 |
| Country of Origin | Japan |
€52.96
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
JAGUAR
Cross-Reference Numbers
1A FIRST AUTOMOTIVE
K30383-2
ALCO FILTER
BENTLEY
3D0819619A
3D0819619B
3D0898644
3D2819619A
3D2819620A
BLUE PRINT
COMLINE
EKF294A
CORTECO
FEBI BILSTEIN
JAGUAR
3D0819619A
3D0819619B
3D0898644
MAHLE
MANN-FILTER
MEYLE
MULLER FILTER
FK383x2
PARTS-MALL
PMX-021T
PMX-C21T
VALEO
VW
3D0819619A
3D0819619B
3D0898644
3D2819619A
3D2819620A
ZAFFO
Z518 Couple
Fit Vehicles
BENTLEY
34 vehicles
CONTINENTAL
2003 - 2018
VW
11 vehicles
PHAETON
2002 - 2016
Alternatives
€36,90
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€29,22
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€48,79
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€42,00
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€36,56
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€15,60
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€44,80
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€55,14
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€41,63
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€49,91
Lähetys seuraavana arkipäivänä