Mitat ja koko
| keskittämisläpimitta | 118 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrurummun halkaisija, sisäpuoli | 280 mm |
| Jarrurummun korkeus sisä | 81 mm |
| Reikäympyrä-Ø | 160 mm |
| Jarrurummun korkeus yht. | 105 mm |
| Jarrurummun halkaisija, ulkopuoli | 318 mm |
| Reikien määrä | 5 |
Shipping Details
| Weight | 12.38 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€76.61
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
APEC
DRM9919
ATE-CN
24-0228-0004-1-02
24.0228-0004.1
480173
BORG & BECK
BBR7186
BOSCH
BREMBO
Brake ENGINEERING
962364
DR962364
CIFAM
700-367
FERODO
FORD
3C111126AA
4041429
4078769
4446218
4519396
YC1W1126DB
YC1W1126DC
YC1W1126DD
FTE
BT628
HP (ZEBRA)
66429
JURATEK
FOR108/D
FOR108D
LPR
MEYLE
MGA
T7576
T7632
MINTEX
MOTAQUIP
VBE686
National
NDR331
OMC
100878
PAGID
61246
QUINTON HAZELL
BDR628
TEXTAR
TRW
sbs
1825262511
Fit Vehicles
FORD
30 vehicles
TRANSIT
2000 - 2006
Alternatives
€90,89
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€63,25
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€64,97
Lähetys 2 business days
€69,15
Lähetys 28 business days
€50,83
Lähetys 28 business days
€102,96
Lähetys 28 business days
€80,48
Lähetys 28 business days
€42,95
Lähetys 28 business days