Mitat ja koko
| Leveys | 28 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Hammasluku | 130 |
| Pakkauspituus | 25.5 cm |
| Pakkausleveys | 16 cm |
| Pakkauskorkeus | 3 cm |
| Paino | 0.22 kg |
| Hammasväli | 9.525 mm |
| Käyttönumerot | CHDN 1238 9,525M 28, CT 934 |
Shipping Details
| Weight | 0.198 Kg |
| Weight Volumetric | 0.396 Kg |
| Customs Code | 401035 |
| Country of Origin | Germany |
€23.96
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
AE
TB629
BOSCH
FEBI BILSTEIN
FORD
1049653
1122448
1135354
1C1Q6K288AA
974F6K288AB
HUTCHINSON
OPTIBELT
40952x28HSN
HR40952x28mm
HR98130x28mm
ZRK 1425
QUINTON HAZELL
QTB565
ROULUNDS RUBBER
RR1085
RUVILLE
555215
Schaeffler INA
536 0276 10
TRISCAN
8645 5502XS
8645 5572XS
VEYANCE
G1428H
Fit Vehicles
FORD
23 vehicles
TRANSIT
1994 - 2000
Alternatives
€21,59
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€23,18
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€18,30
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€34,81
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€23,33
Lähetys 2 business days
GATES ® 5502XS
Hammashihnat
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
5572XS€27,86
Lähetys 28 business days
BOSCH ® 1 987 949 407
Hammashihnat
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
1 987 949 574€49,99
Lähetys 28 business days