Article to be discontinued
Mitat ja koko
| Leveys | 29 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Pakkauspituus | 26.5 cm |
| Pakkausleveys | 16.5 cm |
| Pakkauskorkeus | 9.5 cm |
| Paino | 0.621 kg |
| Hammasluku | 121 |
| Käyttönumerot | CT 821, CT 821 K1 |
Shipping Details
| Weight | 0.62 Kg |
| Weight Volumetric | 0.93 Kg |
| Customs Code | 840999 |
| Country of Origin | Germany |
No longer available
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
AE
TB381
BOSCH
CONTINENTAL CTAM
V57321
DAYCO
HK
RS1243
HUTCHINSON
MITSUBISHI
MD176387
XD176387
OPTIBELT
77121X29HSN
HR77121X29MM
KT1281
ZRK 1208
QUINTON HAZELL
QBK534
QTB413
ROULUNDS RUBBER
121HG290
RR1249
RR1249K1
SKF
Schaeffler INA
530 0309 10
536 0111 10
TRISCAN
VEYANCE
G1170
G1170H
Fit Vehicles
MITSUBISHI
10 vehicles
GALANT
1992 - 1996
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 1.8 (E52A) | 1994-02 - 1996-08 | 85 | 116 | 1834 | |
| GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 1.8 GLSI (E52A) | 1992-11 - 1996-08 | 93 | 126 | 1834 | |
| GALANT VII Sedan (E5_A, E7_A, E8_A) 1.8 (E52A) | 1994-02 - 1996-08 | 85 | 116 | 1834 | |
| GALANT VII Sedan (E5_A, E7_A, E8_A) 1.8 GLSI (E52A) | 1992-11 - 1996-08 | 93 | 126 | 1834 |
SPACE
1991 - 1999
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SPACE RUNNER Tila-auto (N1_W, N2_W) 1.8 4WD (N21W) | 1991-10 - 1999-08 | 90 | 122 | 1834 | |
| SPACE RUNNER Tila-auto (N1_W, N2_W) 1.8 4WD (N21W) | 1996-06 - 1999-08 | 85 | 116 | 1834 | |
| SPACE RUNNER Tila-auto (N1_W, N2_W) 1.8 (N11W) | 1991-10 - 1999-08 | 90 | 122 | 1834 | |
| SPACE RUNNER Tila-auto (N1_W, N2_W) 1.8 (N11W) | 1996-06 - 1999-08 | 85 | 116 | 1834 | |
| SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 1.8 4WD (N41W) | 1991-10 - 1998-10 | 90 | 122 | 1834 | |
| SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 1.8 (N31W) | 1991-10 - 1998-10 | 90 | 122 | 1834 |
Alternatives
€40,79
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€14,91
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€17,13
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€34,42
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€37,99
Lähetys 2 business days
€14,57
Lähetys 2 business days