Etuakseli, vasen
Tiedot tuotteesta
| Paino | 0.341 kg |
| Pakkauspituus | 13.9 cm |
| Pakkausleveys | 9.3 cm |
| Pakkauskorkeus | 4.5 cm |
| Asennuspuoli | Etuakseli, vasen |
| Kierre 1 | M10x1,5 |
| kierre 2 | M14x1,5 |
| suurin pituus | 135 mm |
| parilliset tuotenumerot | STE1005 |
Shipping Details
| Weight | 0.341 Kg |
| Customs Code | 870894 |
| Country of Origin | Italy |
€18.18
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
ALFA ROMEO
FIAT
Cross-Reference Numbers
ALFA ROMEO
77363829
CORTECO
FEBI BILSTEIN
FIAT
77363829
LEMFÖRDER
MEYLE
MONROE
MOOG
OCAP
OPEL
1603544
1609457
93189023
93196541
SIDEM
19238
SKF
SWAG
Schaeffler FAG
TRISCAN
TRW
VAUXHALL
1603544
1609457
93189023
93196541
Fit Vehicles
ABARTH
5 vehicles
GRANDE
2007 - 2010
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GRANDE PUNTO 1.4 (199.AXN1B) | 2007-07 - 2010-06 | 114 | 1368 | ||
| GRANDE PUNTO 1.4 ESSEESSE / SUPERSPORT (199.AXX1B) | 2008-05 - 2010-06 | 132 | 1368 |
PUNTO
2009 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| PUNTO 1.4 (199.AXX1B) | 2012-03 - ... | 120 | 1368 | ||
| PUNTO 1.4 SUPERSPORT (199.AXX1B) | 2012-03 - ... | 132 | 1368 | ||
| PUNTO EVO 1.4 (199.AXX1B) | 2009-10 - 2012-02 | 120 | 1368 |
ALFA ROMEO
22 vehicles
MITO
2008 - 2018
FIAT
58 vehicles
GRANDE
2005 - ...
PUNTO
2008 - ...
OPEL
54 vehicles
ADAM
2012 - 2019
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ADAM (M13) 1.4 | 2012-10 - 2019-05 | 74 | 101 | 1398 | |
| ADAM (M13) 1.4 S | 2014-11 - 2019-05 | 110 | 150 | 1364 | |
| ADAM (M13) 1.4 | 2012-10 - 2019-05 | 64 | 87 | 1398 | |
| ADAM (M13) 1.0 | 2014-07 - 2018-11 | 85 | 115 | 999 | |
| ADAM (M13) 1.0 | 2014-07 - 2018-11 | 66 | 90 | 999 | |
| ADAM (M13) 1.4 LPG | 2013-07 - 2018-11 | 64 | 87 | 1398 | |
| ADAM (M13) 1.2 | 2012-10 - 2019-05 | 51 | 69 | 1229 |
CORSA
2006 - ...
Alternatives
€11,82
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€11,68
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€10,28
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€12,79
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€22,19
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€11,13
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€13,59
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€14,43
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€10,23
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€11,57
Lähetys 2 business days