Etuakseli, oikea, Etuakseli, vasen
Tiedot tuotteesta
| Paino | 0.516 kg |
| Pakkauspituus | 32.1 cm |
| Pakkausleveys | 5.4 cm |
| Pakkauskorkeus | 5.3 cm |
| Asennuspuoli | Etuakseli, vasen |
| Asennuspuoli | Etuakseli, oikea |
| suurin pituus | 307 mm |
| Kierre 1 | M14x1,5 |
| kierre 2 | M14x1,5 |
Shipping Details
| Weight | 0.516 Kg |
| Customs Code | 870894 |
| Country of Origin | Italy |
€19.14
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
VAUXHALL
Cross-Reference Numbers
CORTECO
DELPHI
FEBI BILSTEIN
LEMFÖRDER
MEYLE
616 031 0013
616 031 0013/HD
MONROE
MOOG
OCAP
OPEL
1603543
1609456
93189022
93196540
SIDEM
19114
SKF
SWAG
Schaeffler FAG
TRISCAN
TRW
VAUXHALL
93189022
Fit Vehicles
ABARTH
3 vehicles
GRANDE
2007 - 2010
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GRANDE PUNTO 1.4 (199.AXN1B) | 2007-07 - 2010-06 | 114 | 1368 | ||
| GRANDE PUNTO 1.4 ESSEESSE / SUPERSPORT (199.AXX1B) | 2008-05 - 2010-06 | 132 | 1368 |
PUNTO
2012 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| PUNTO 1.4 (199.AXX1B) | 2012-03 - ... | 120 | 1368 |
ALFA ROMEO
22 vehicles
MITO
2008 - 2018
FIAT
43 vehicles
GRANDE
2005 - ...
PUNTO
2008 - ...
OPEL
30 vehicles
CORSA
2006 - 2014
Alternatives
€13,19
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€13,98
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€12,09
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€9,75
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€11,35
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€20,90
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€13,37
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€13,64
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€9,70
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€14,11
Lähetys 2 business days