No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
CH403
Mitat ja koko
| Läpimitta | 5 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Hehkutulppatyyppi | jälkihehkutuksenkestävä |
| Hehkutulppatyyppi | Hehkutulppa, puikko |
| Jännite | 11 V |
| Kierremitta | M10x1,25 |
| Asennussyvyys | 36.7 mm |
| Liittimet | M4 / 2 Nm |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Avainväli | 12 mm |
| Versio | Double Coil Long |
| Versio | Post Heating |
| Kartionousu | 119 |
| Kokonaispituus | 171 mm |
| Virta | 14.5 A |
| Katkeamismomentti | 35 Nm |
| Kiristysmomentti > | 15 Nm |
| Kiristysmomentti enintään | 20 Nm |
| Pakkauspituus | 18 cm |
| Pakkausleveys | 2.7 cm |
| Pakkauskorkeus | 2.3 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.089 Kg |
| Customs Code | 851180 |
| Country of Origin | Italy |
No longer available
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
TOYOTA
Cross-Reference Numbers
ASHIKA
BOSCH
BorgWarner (BERU)
CHAMPION
CH258/002
DELPHI
EYQUEM
0 911 101 232
G75
FEBI BILSTEIN
MAGNETI MARELLI
UC35A
NGK
NIPPARTS
TOYOTA
19850-27010
VALEO
345154
D5DM154
Fit Vehicles
TOYOTA
55 vehicles
AVENSIS
1999 - 2008
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| AVENSIS StW (_T22_) 2.0 D (CDT220_) | 2002-09 - 2003-02 | 85 | 1995 | ||
| AVENSIS Liftback (_T22_) 2.0 D (CDT220_) | 2002-09 - 2003-02 | 85 | 1995 | ||
| AVENSIS (_T22_) 2.0 D-4D (CDT220) | 2002-09 - 2003-02 | 85 | 1995 | ||
| AVENSIS StW (_T25_) 2.0 D-4D (CDT250_, CDT250R) | 2003-04 - 2008-11 | 85 | 116 | 1995 | |
| AVENSIS Liftback (_T22_) 2.0 D-4D (CDT220_, CDT220R) | 1999-10 - 2003-02 | 81 | 110 | 1995 | |
| AVENSIS Sedan (_T25_) 2.0 D-4D (CDT250_, CDT250R) | 2003-04 - 2008-11 | 85 | 116 | 1995 | |
| AVENSIS StW (_T22_) 2.0 D-4D (CDT220_, CDT220R) | 1999-10 - 2003-02 | 81 | 110 | 1995 | |
| AVENSIS (_T22_) 2.0 D-4D (CDT220_, CDT220R) | 1999-10 - 2003-02 | 81 | 110 | 1995 | |
| AVENSIS (_T25_) 2.0 D-4D (CDT250_, CDT250R) | 2003-04 - 2008-11 | 85 | 116 | 1995 |
COROLLA
2000 - 2009
DYNA
2001 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| DYNA Lava / alusta (KD_, LY_, _Y2_, _U3_, _U4_, _U6_, _U8_) 2.5 D4d (KDY220_, KDY230_) | 2001-07 - ... | 65 | 2494 | ||
| DYNA Lava / alusta (KD_, LY_, _Y2_, _U3_, _U4_, _U6_, _U8_) 2.5 D4d (KDY230, KDY250, KDY220) | 2001-08 - ... | 75 | 2494 |
HIACE
2001 - ...
HILUX
2001 - 2015
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| HILUX VII Avolava (_N1_, _N2_, _N3_) 2.5 D-4D (KUN15, KUN35) | 2010-01 - 2015-05 | 106 | 2494 | ||
| HILUX VI Avolava (_N1_) 2.5 D-4D (KDN145, KDN150) | 2001-11 - 2005-07 | 65 | 88 | 2494 | |
| HILUX VI Avolava (_N1_) 2.5 D-4D 4WD (KDN165, KDN170, KDN190) | 2001-11 - 2005-07 | 75 | 102 | 2494 | |
| HILUX VII Avolava (_N1_, _N2_, _N3_) 2.5 D-4D (KUN15_, KUN15R) | 2006-06 - 2015-05 | 88 | 120 | 2494 | |
| HILUX VII Avolava (_N1_, _N2_, _N3_) 2.5 D-4D (KUN15, KUN10) | 2005-03 - 2015-05 | 75 | 102 | 2494 | |
| HILUX VII Avolava (_N1_, _N2_, _N3_) 2.5 D-4D 4WD (KUN25_, KUN25R) | 2006-06 - 2015-05 | 88 | 120 | 2494 | |
| HILUX VII Avolava (_N1_, _N2_, _N3_) 2.5 D-4D 4WD (KUN25) | 2007-12 - 2015-05 | 106 | 144 | 2494 | |
| HILUX VII Avolava (_N1_, _N2_, _N3_) 2.5 D 4WD (KUN25) | 2005-03 - 2015-05 | 75 | 102 | 2494 | |
| HILUX VII Avolava (_N1_, _N2_, _N3_) 3.0 D-4D 4WD (KUN26) | 2005-03 - 2015-05 | 120 | 2982 |
PREVIA
2001 - 2006
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| PREVIA II (_R3_) 2.0 D-4D (CLR30_, CLR30R) | 2001-03 - 2006-01 | 85 | 116 | 1995 |
RAV
2001 - 2005
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| RAV 4 II (_A2_) 2.0 D 4WD (CLA20_, CLA21_, CLA20R, CLA21R) | 2001-05 - 2005-11 | 85 | 116 | 1995 |
VERSO
2001 - 2005
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| AVENSIS VERSO (_M2_) 2.0 D (CLM20_, CLM20R) | 2001-08 - 2005-08 | 85 | 116 | 1995 |
Alternatives
€18,37
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€11,32
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€10,45
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€13,99
Lähetys seuraavana arkipäivänä
DENSO ® DG-217
Hehkutulppa
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
DG-245€15,26
Lähetys 28 business days
€22,92
Lähetys 28 business days