Article to be discontinued
Mitat ja koko
| Korkeus | 53 | mm |
| Leveys | 171 | mm |
| Pituus | 186 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Suodatintyyppi | Suodatinpanos |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 22.3 cm |
| Pakkausleveys | 21.7 cm |
| Pakkauskorkeus | 5.8 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.265 Kg |
| Weight Volumetric | 0.663 Kg |
| Customs Code | 842131 |
| Country of Origin | China |
No longer available
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
DAIHATSU
Cross-Reference Numbers
BLUE PRINT
BOSCH
CHAMPION
U967/606
CLEAN FILTERS
NA
CoopersFiaam
PA7457
DAIHATSU
1780197201
DENCKERMANN
A140275
FILTRON
AP 018/2
AP018/2
FRAM
CA9738
HENGST FILTER
HERTH+BUSS JAKOPARTS
JAPANPARTS
JAPKO
MAGNETI MARELLI
154703730350
MAHLE
MECAFILTER
ELP9478
MISFAT
P494
PURFLUX
SOFIMA
NA
TECNOCAR
NA
UFI
NA
WILMINK GROUP
WG1216215
WG2283218
WG2492642
WIX FILTERS
WA9524
Fit Vehicles
DAIHATSU
12 vehicles
CUORE
1998 - 2003
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CUORE V (L7_) 1.0 DVVT (L700S) | 2000-10 - 2003-02 | 43 | 989 | ||
| CUORE V (L7_) 1.0 | 1998-11 - 2002-12 | 41 | 989 |
MOVE
1998 - 2002
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| MOVE (L9_) 1.0 i | 1998-10 - 2002-09 | 41 | 55 | 989 | |
| MOVE (L9_) 1.0 i | 1998-10 - 2000-12 | 40 | 989 |
SIRION
1998 - 2005
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SIRION (M1) 1.0 i (M100) | 2000-09 - 2005-01 | 43 | 58 | 989 | |
| SIRION (M1) 1.0 i 4WD (M110) | 1999-04 - 2000-09 | 41 | 56 | 989 | |
| SIRION (M1) 1.0 i 4WD (M110) | 2000-09 - 2005-01 | 43 | 58 | 989 | |
| SIRION (M1) 1.0 i (M100) | 1998-04 - 2000-09 | 41 | 56 | 989 | |
| SIRION (M1) 1.3 Sport (M101) | 2000-08 - 2005-01 | 75 | 102 | 1298 | |
| SIRION (M1) 1.3 Sport 4WD | 2000-08 - 2005-03 | 75 | 102 | 1298 | |
| SIRION (M1) 1.0 (M100) | 1998-04 - 2000-10 | 40 | 989 |
YRV
2001 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| YRV (M2) 1.0 (M200) | 2001-02 - ... | 43 | 58 | 989 |
Alternatives
€7,67
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€7,99
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€6,55
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€5,87
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€8,82
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€5,57
Lähetys 4 business days
€7,64
Lähetys 28 business days
€10,49
Lähetys 28 business days
€9,14
Lähetys 28 business days
€5,95
Lähetys 28 business days