Mitat ja koko
| Korkeus | 65 | mm |
| Korkeus 1 | 60 | mm |
| Leveys | 208 | mm |
| Leveys 1 | 200 | mm |
| Leveys 2 | 195 | mm |
| Pituus | 200 | mm |
| Pituus 1 | 192 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Suodatintyyppi | Suodatinpanos |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 23.5 cm |
| Pakkausleveys | 23.5 cm |
| Pakkauskorkeus | 7 cm |
| Käyttönumerot | CAF100936P |
Shipping Details
| Weight | 0.317 Kg |
| Weight Volumetric | 0.793 Kg |
| Customs Code | 842131 |
| Country of Origin | China |
€9.76
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
ALCO FILTER
BLUE PRINT
CHAMPION
U936/606
CLEAN FILTERS
MA3164
COMLINE
EAF771
EAF836
CoopersFiaam
PA7735
DENCKERMANN
A141766
EUROREPAR
1638021280
FEBI BILSTEIN
FI.BA
FA-8763
FIL FILTER
HP 2282
FILTRON
FRAM
CA11286
GENERAL MOTORS
13275089
13356945
8 35 058
GUD
AG1571
HENGST FILTER
E1037L
HERTH+BUSS JAKOPARTS
JAPANPARTS
NA
JAPKO
MAGNETI MARELLI
MAHLE
LX 3060
LX 3061
MANN-FILTER
MECAFILTER
ELP9356
MFILTER
K 7124
MISFAT
P704
P704A
OPEL
835058
835075
PURFLUX
SOFIMA
TECNECO FILTERS
AR21136/1PMS
TECNOCAR
A2444
UFI
NA
VAICO
WILMINK GROUP
WG1216393
WG1216394
WG1989914
WG2152186
WG2206424
WG2206436
WG2284436
WIX FILTERS
Fit Vehicles
OPEL
19 vehicles
MERIVA
2010 - 2017
Alternatives
€13,63
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€17,60
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€16,23
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€17,56
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€18,02
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€15,45
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€9,95
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€13,53
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€10,48
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€12,01
Lähetys seuraavana arkipäivänä