Mitat ja koko
| Korkeus | 58 | mm |
| Leveys | 239 | mm |
| Pituus | 242 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Suodatintyyppi | Suodatinpanos |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 26.5 cm |
| Pakkausleveys | 26.5 cm |
| Pakkauskorkeus | 6.6 cm |
| Käyttönumerot | CAF100878P |
Shipping Details
| Weight | 0.5 Kg |
| Weight Volumetric | 1.25 Kg |
| Customs Code | 842131 |
| Country of Origin | China |
€6.60
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MITSUBISHI
Cross-Reference Numbers
ALCO FILTER
BLUE PRINT
BOSCH
CHAMPION
CLEAN FILTERS
MA3142
COMLINE
CMB12403
CoopersFiaam
PA7552
DENCKERMANN
A141422
EUROREPAR
1667453380
1678102180
1682263180
FEBI BILSTEIN
FI.BA
FA-316
FIL FILTER
HP 5056
FILTRON
FLEETGUARD
FRAM
CA10355
GUD
AG1122
HENGST FILTER
HERTH+BUSS JAKOPARTS
JAPANPARTS
JAPKO
KNECHT
LAUTRETTE
ELP9212
MAGNETI MARELLI
MAHLE
MECAFILTER
ELP9212
MFILTER
K 7116
MISFAT
MITSUBISHI
1500A098
NIPPARTS
PURFLUX
SOFIMA
TECNECO FILTERS
AR10355PMJ
TECNOCAR
A2235
UFI
WILMINK GROUP
WG1019147
WG1216323
WG1747510
WG2284422
WG2555305
WIX FILTERS
Fit Vehicles
MITSUBISHI
17 vehicles
L200
2005 - ...
PAJERO
2008 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| PAJERO SPORT III (KS_) 3.0 Mivec 4x4 | 2015-08 - ... | 154 | 2998 | ||
| PAJERO SPORT II (KH_, KG_) 3.5 V6 24V | 2008-09 - ... | 153 | 3497 | ||
| PAJERO SPORT II (KH_, KG_) 3.2 DI-D 4WD | 2008-07 - ... | 121 | 3200 |
Alternatives
€7,54
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€18,91
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€10,34
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€16,96
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€14,46
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€17,36
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€7,22
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€9,54
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€13,03
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€19,18
Lähetys seuraavana arkipäivänä