No longer deliverable by the manufacturer
Mitat ja koko
| Korkeus | 44 | mm |
| Sisäläpimitta | 239 | mm |
| Ulkoläpimitta | 246 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Suodatintyyppi | Suodatinpanos |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 25.7 cm |
| Pakkausleveys | 24.3 cm |
| Pakkauskorkeus | 5.1 cm |
| Käyttönumerot | CAF100249R |
Shipping Details
| Weight | 0.212 Kg |
| Weight Volumetric | 0.53 Kg |
| Customs Code | 842131 |
| Country of Origin | China |
No longer available
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
SUZUKI
Cross-Reference Numbers
BOSCH
CHAMPION
CLEAN FILTERS
MA3051
CoopersFiaam
FL6910
FILTRON
FRAM
CA6376
HENGST FILTER
JAPANPARTS
KNECHT
MAHLE
MANN-FILTER
MECAFILTER
EL3847
PURFLUX
SUZUKI
13780-86000
TECNOCAR
NA
UFI
NA
WIX FILTERS
Fit Vehicles
SUBARU
1 vehicles
JUSTY
1995 - 2003
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| JUSTY II (JMA, MS) 1.3 GX 4x4 | 1995-10 - 2003-11 | 50 | 68 | 1298 |
SUZUKI
17 vehicles
SWIFT
1985 - 2005
Alternatives
€11,33
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€6,63
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€8,36
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€6,31
Lähetys 4 business days
€10,84
Lähetys 28 business days
€6,92
Lähetys 28 business days
CHAMPION ® W249/606
Air filter
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
CAF100249R€10,86
Lähetys 28 business days
€5,43
Lähetys 28 business days