Mitat ja koko
| Korkeus | 47 | mm |
| Sisäläpimitta | 21 | mm |
| Ulkoläpimitta | 255 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Suodatintyyppi | Suodatinpanos |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 26.5 cm |
| Pakkausleveys | 26.5 cm |
| Pakkauskorkeus | 6.6 cm |
| Käyttönumerot | CAF100211R |
Shipping Details
| Weight | 0.245 Kg |
| Weight Volumetric | 0.613 Kg |
| Customs Code | 842131 |
| Country of Origin | China |
€5.90
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
TOYOTA
Cross-Reference Numbers
BLUE PRINT
BOSCH
CHAMPION
CLEAN FILTERS
COOPERS
AG808
CoopersFiaam
NA
FILTRON
FRAM
CA4940
GUD
AG847
HENGST FILTER
NA
JAPANPARTS
LAUTRETTE
EL3711
LEXUS
1480111100
1770011470
178011003083
178011110083
MAHLE
LX 729
MECAFILTER
EL3711
PURFLUX
A840
PUROLATOR
A 44467
TECNOCAR
NA
TJ FILTERS
B562
TOYOTA
1480111100
1770011470
17801-10030
17801-10030-83
17801-11100-83
1780110030
178011003083
1780111100
178011110083
UFI
NA
UNIPART
GFE2196
VALEO
VIC
A157A
WIX FILTERS
WA6046
Fit Vehicles
TOYOTA
20 vehicles
COROLLA
1983 - 2001
STARLET
1984 - 1992
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| STARLET (_P8_) 1.0 (EP80_, EP80R) | 1989-12 - 1992-12 | 40 | 54 | 999 | |
| STARLET (_P7_) 1.0 (EP70L, EP70R) | 1984-10 - 1989-12 | 40 | 54 | 999 | |
| STARLET (_P7_) 1.3 (EP71L, EP71R) | 1984-10 - 1989-12 | 55 | 75 | 1295 |
Alternatives
€10,03
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€4,08
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€6,07
Lähetys 4 business days
€8,30
Lähetys 28 business days
€10,05
Lähetys 28 business days
CHAMPION ® W211/606
Air filter
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
CAF100211R