Article to be discontinued
Mitat ja koko
| Korkeus | 51 | mm |
| Sisäläpimitta | 242 | mm |
| Ulkoläpimitta | 315 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Suodatintyyppi | Suodatinpanos |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 32 cm |
| Pakkausleveys | 32 cm |
| Pakkauskorkeus | 5.4 cm |
| Käyttönumerot | CAF100155R |
Shipping Details
| Weight | 0.474 Kg |
| Weight Volumetric | 1.185 Kg |
| Customs Code | 842131 |
| Country of Origin | Turkey |
No longer available
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
BMW
GENERAL MOTORS
Cross-Reference Numbers
ACDelco
PC279
ALCO FILTER
BMW
12 63 9 58
13 71 1 265 624
13 72 1 257 764
13 72 1 258 270
13 72 1 263 958
13 72 1 265 624
13 72 1 329 294
13721258270
BOSCH
CHAMPION
COOPERS
AG235
CROSLAND
754
CoopersFiaam
NA
DONIT FILTER
413091
FORD
5003 217
5004 381
A 770 X 9601 CA
A 780 X 9601 JA
FRAM
CA 3145
CA3145
GENERAL MOTORS
9974318
GUD
AG596
JAPANPARTS
NA
LAUTRETTE
EL3180
MAHLE
MECAFILTER
EL3180
Motorcraft
EFA166
PBR
AI-3164
PUROLATOR
A 57137
SogefiPro
FL 6462
TECNOCAR
A 668
A668
TJ FILTERS
B350
UFI
UNIPART
GFE2110
VAICO
WIX FILTERS
Fit Vehicles
BMW
15 vehicles
3
1975 - 1991
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 3 (E30) 316 | 1983-09 - 1988-06 | 66 | 90 | 1766 | |
| 3 (E21) 320 | 1975-06 - 1979-07 | 80 | 109 | 1990 | |
| 3 (E21) 318 i | 1979-11 - 1982-08 | 77 | 105 | 1766 | |
| 3 (E21) 318 | 1975-08 - 1980-08 | 72 | 98 | 1766 | |
| 3 (E21) 316 | 1980-09 - 1982-12 | 66 | 90 | 1766 | |
| 3 (E21) 316 | 1975-08 - 1980-08 | 66 | 90 | 1573 | |
| 3 (E21) 315 | 1981-03 - 1984-03 | 55 | 75 | 1573 | |
| 3 Cabriolet (E30) 318 Baur TC | 1983-09 - 1988-06 | 66 | 1766 | ||
| 3 (E21) 320/6 | 1977-08 - 1982-10 | 90 | 122 | 1990 | |
| 3 (E21) 320 i | 1975-06 - 1982-08 | 92 | 125 | 1990 | |
| 3 (E30) 315 | 1982-09 - 1991-12 | 55 | 75 | 1573 | |
| 3 (E30) 316 (Ecotronic) | 1983-09 - 1988-06 | 66 | 90 | 1766 |
5
1974 - 1984
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 5 (E12) 518 i | 1979-06 - 1981-06 | 75 | 1766 | ||
| 5 (E12) 518 | 1974-07 - 1981-05 | 66 | 90 | 1766 | |
| 5 (E28) 518 | 1981-06 - 1984-09 | 66 | 90 | 1766 |
Alternatives
€9,40
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€7,87
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€12,86
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€8,42
Lähetys 2 business days
€14,24
Lähetys 28 business days