Mitat ja koko
| Läpimitta | 5 | mm |
| Pituus | 160 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Liitinkierre | M4x0,7 |
| Avainväli | 10mm |
| Jännite | 11 V |
| Virta | 10 A |
| Hehkutulppatyyppi | jälkihehkutuksenkestävä |
| Hehkutulppatyyppi | Hehkutulppa, puikko |
| Kierremitta | M10x1,25 |
| Asennussyvyys | 36 mm |
| Kartionousu | 93 |
| Kiristysmomentti > | 10 Nm |
| Kiristysmomentti enintään | 15 Nm |
Shipping Details
| Weight | 0.044 Kg |
| Customs Code | 851180 |
| Country of Origin | Germany |
€16.90
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
BMW
TOYOTA
Cross-Reference Numbers
2N
2N-GP-12237791101
2N-GP-198500W010
A-N PARTS
A-N160480
ASHIKA
ASHUKI by Palidium
1713-9102
BLUE PRINT
BMW
12 23 7 791 101
BOSCH
BSG
BSG 85-870-001
BorgWarner (BERU)
CRE
GJ94TO
DELPHI
DENCKERMANN
E300030
DENSO
DIAMAX
DG8024
DIPASPORT
CND049N
DJ PARTS
GP1181
EUROREPAR
1616057880
EYQUEM
0911101193
G 26
FAE
FEBI BILSTEIN
FLENNOR
FG9925
HART
517 756
HERTH+BUSS ELPARTS
J5712019
HERTH+BUSS JAKOPARTS
HIDRIA
13 721 144
H1 144
HKT
PT159
IAP QUALITY PARTS
810-17004
IPS Parts
IDG-240
JAPANPARTS
JAPKO
KAGER
65-2024
KAISHIN
39190
KAMOKA
KAVO PARTS
IGP-9006
KLAXCAR FRANCE
41198
41198Z
LETRIKA
11721144
LUCAS ELECTRICAL
LP094
MAGNETI MARELLI
MAPCO
7661
MDR
8433573600360
MGP-6271
MEC-DIESEL
470240L
470240M
MEHA AUTOMOTIVE
MH70166
METZGER AUTOTEILE
MEYLE
MOTAQUIP
13 721 144
GN042
LVGP216
VGP216
NGK
5513
Y-542J
NPS
T571A18
RED-LINE
22TO005
RIDEX
243G0055
243G0237
STELLOX
201 042-SX
201 064-SX
SWAG
Stark
SKGP-1890054
SKGP-1890236
TOPRAN
TOYOTA
19850-0W010
Technika
BP237
VALEO
345144
D5DM144
VEMO
WILMINK GROUP
0 100 226 480
CH252/002
D5DM144
WG1431927
WG1444228
WG1461154
WG1486141
WG1497021
WG1499348
WG2009786
WG2017480
Fit Vehicles
MINI
2 vehicles
MINI
2003 - 2006
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| MINI (R50, R53) One D | 2003-06 - 2006-09 | 55 | 75 | 1364 | |
| MINI (R50, R53) One D | 2003-06 - 2006-09 | 65 | 88 | 1364 |
TOYOTA
9 vehicles
AURIS
2007 - 2012
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| AURIS (_E15_) 1.4 D-4D (NDE150_, NDE150R) | 2007-03 - 2012-09 | 66 | 90 | 1364 |
COROLLA
2004 - 2014
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| COROLLA Sedan (_E15_) 1.4 D-4D (NDE150) | 2006-10 - 2014-07 | 66 | 1364 | ||
| COROLLA StW (_E12_) 1.4 D4-D (NDE120_, NDE120R) | 2004-06 - 2007-10 | 66 | 90 | 1364 | |
| COROLLA (_E12_) 1.4 D (NDE120_, NDE120R) | 2004-07 - 2007-02 | 66 | 90 | 1364 | |
| COROLLA Sedan (_E12_) 1.4 D-4D (NDE120_, NDE120R) | 2004-06 - 2006-10 | 66 | 90 | 1364 |
YARIS
2000 - 2012
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| YARIS VERSO VAN (_P2_) 1.4 D4d (NLP22_) | 2001-10 - 2005-09 | 55 | 1364 | ||
| YARIS (_P1_) 1.4 D-4D (NLP10_, NLP10R) | 2001-10 - 2005-09 | 55 | 75 | 1364 | |
| YARIS (_P9_) 1.4 D-4D (NLP90_, NLP90R) | 2005-08 - 2012-12 | 66 | 90 | 1364 | |
| YARIS VERSO (_P2_) 1.4 D-4D (NLP20_, NLP22_) | 2000-09 - 2005-09 | 55 | 75 | 1364 |
Alternatives
€9,88
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€14,23
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€11,88
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€13,16
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€12,30
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€13,29
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€18,86
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€10,45
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€4,44
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€6,51
Lähetys seuraavana arkipäivänä